Kdo je to?
Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Rezident?

Co znamená a jaký je význam slova Rezident?

Výraz rezident se nejčastěji používá ve spojení daňový rezident, což označuje obyvatele státu, jež odvádí daně ze svých příjmů na území státu, kde žije. V obecnějším smyslu je rezident totéž co obyvatel.Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Rezident? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Referát? Znáte pojem Žakár? Vzpomněli byste si na význam slova Duté vlákno? Pamatujete si definici pojmu USB-C?

Klíčová slova: kdo je Rezident?, popis, původ slova, kdo to je, informace, státní správa, synonymum, co znamená, význam slova, Rezident, vysvětlení, pojem, heslo, význam, etymologie

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Rezident? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rezident? Kdo to byl Rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rezident? Definice pojmu Rezident je v sekci státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Rezident hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.