Kdo je to?
Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Rezident?

Co znamená a jaký je význam slova Rezident?

Výraz rezident se nejčastěji používá ve spojení daňový rezident, což označuje obyvatele státu, jež odvádí daně ze svých příjmů na území státu, kde žije. V obecnějším smyslu je rezident totéž co obyvatel.Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rezident s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Referát? Znáte pojem Žakár? Vzpomněli byste si na význam slova Duté vlákno? Pamatujete si definici pojmu USB-C?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, wiki, význam slova, původ slova, kdo je Rezident?, popis, formulace, co znamená, termín, význam pojmu, popis, přesný výraz, informace, kdo to je

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Rezident, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rezident? Kdo to byl Rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rezident? Definice pojmu Rezident se nachází v sekci státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v státní správa.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.