Kdo je to?
Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Rezident?

Co znamená a jaký je význam slova Rezident?

Výraz rezident se nejčastěji používá ve spojení daňový rezident, což označuje obyvatele státu, jež odvádí daně ze svých příjmů na území státu, kde žije. V obecnějším smyslu je rezident totéž co obyvatel.Kdo je to, byl Rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rezident? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rezident sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Rasismus? Pamatujete si definici pojmu Rekuperace? Pamatujete si definici pojmu PSČ? Vzpomněli byste si na význam slova AWD?

Klíčová slova: kdo je Rezident?, význam slova, státní správa, heslo, informace, pojem, formulace, popis, přesný výraz, původ slova, Rezident, wiki, přesný význam, popis, kdo to je

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Rezident? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Rezident? Kdo to byl Rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rezident? Definice pojmu Rezident se nachází v kategorii státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než státní správa).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.