Kdo je to?
Kdo je to, byl Samoplátce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoplátce? Lidé, státní správa

Kdo je to Samoplátce?

Jaký je význam slova Samoplátce? Co to znamená?

Samoplátce je člověk bez zdanitelných příjmů nebo osoba označovaná jako samostatně výdělečně činná. Za samoplátce nehradí zdravotní pojištění zaměstnavatel nebo stát, takže si ho musí platit sami. K platbám mají přesně stanovené podmínky a termíny a je nutné, aby ho vždy uhradili včas. Na rozdíl od zdravotního pojištění hradí samoplátce dobrovolně důchodové a sociální pojištění.
S těmito osobami přicházejí nejčastěji do styku zdravotníci. Do ordinací lékařů a nemocnic přicházejí samoplátci jako pacienti bez zdravotního pojištění a doporučení, kteří si pak ošetření a vyšetření musí uhradit sami.Kdo je to, byl Samoplátce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoplátce? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Samoplátce sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Úhlopříčka? Pamatujete si definici pojmu Fjord? Víte, co je to Idiom? Vzpomněli byste si na význam slova Zubní korunka?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, popis, význam slova, slovo, informace, vysvětlení, kdo je Samoplátce?, definice, heslo, kdo to je, co znamená, etymologie, původ slova, pojem

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Samoplátce, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Samoplátce? Kdo to byl Samoplátce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samoplátce? Definice pojmu Samoplátce se nachází v sekci státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Samoplátce hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.