Kdo je to?
Kdo je to, byl Samoplátce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoplátce? Lidé, státní správa

Kdo je to Samoplátce?

Jaký je význam slova Samoplátce? Co to znamená?

Samoplátce je člověk bez zdanitelných příjmů nebo osoba označovaná jako samostatně výdělečně činná. Za samoplátce nehradí zdravotní pojištění zaměstnavatel nebo stát, takže si ho musí platit sami. K platbám mají přesně stanovené podmínky a termíny a je nutné, aby ho vždy uhradili včas. Na rozdíl od zdravotního pojištění hradí samoplátce dobrovolně důchodové a sociální pojištění.
S těmito osobami přicházejí nejčastěji do styku zdravotníci. Do ordinací lékařů a nemocnic přicházejí samoplátci jako pacienti bez zdravotního pojištění a doporučení, kteří si pak ošetření a vyšetření musí uhradit sami.Kdo je to, byl Samoplátce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Samoplátce? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Samoplátce s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Jerlín? Znáte pojem Zemská osa? Vzpomněli byste si na význam slova Avokádo? Pamatujete si definici pojmu Myom?

Klíčová slova: význam, wiki, původ slova, co je to Samoplátce?, termín, vysvětlení, Samoplátce, popis, co znamená, význam pojmu, pojem, etymologie, slovo, formulace, kdo to je

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Samoplátce, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Samoplátce? Kdo to byl Samoplátce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Samoplátce? Definice pojmu Samoplátce se nachází v sekci státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Samoplátce i jinde než v sekci než v státní správa.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.