Kdo je to?
Kdo je to, byl Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správní orgán? Lidé, státní správa

Kdo je to Správní orgán?

Co znamená a jaký je význam slova Správní orgán?

Správní orgán je název organizační jednotky. Ta je dána ze zákona, který také stanoví její působnost. Správní orgán je jednou z částí výkonné moci. Jeho činnost je vymezena začleněním orgánu do samosprávy nebo státní správy.
Pokud je jeho působnost rozšířena na úroveň státu, poléhá vládě a ta ho řídí po stránce metodické. Tento institut nesmí překročit meze zákona a může konat pouze na jejich základu. Musí se řídit i dalšími právními předpisy.Kdo je to, byl Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správní orgán? Lidé, státní správa

Tento text (Správní orgán) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bible? Vzpomněli byste si na význam slova Ozim? Znáte pojem Google disk? Znáte pojem Přístavek?

Klíčová slova: informace, etymologie, synonymum, heslo, slovo, formulace, přesný význam, kdo je Správní orgán?, kdo to je, co je to Správní orgán?, definice, termín, význam pojmu, co znamená, přesný výraz

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Správní orgán

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Správní orgán? Kdo to byl Správní orgán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správní orgán? Definice pojmu Správní orgán je v kategorii státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Správní orgán hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.