Kdo je to?
Kdo je to, byl Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správní orgán? Lidé, státní správa

Kdo je to Správní orgán?

Co znamená a jaký je význam slova Správní orgán?

Správní orgán je název organizační jednotky. Ta je dána ze zákona, který také stanoví její působnost. Správní orgán je jednou z částí výkonné moci. Jeho činnost je vymezena začleněním orgánu do samosprávy nebo státní správy.
Pokud je jeho působnost rozšířena na úroveň státu, poléhá vládě a ta ho řídí po stránce metodické. Tento institut nesmí překročit meze zákona a může konat pouze na jejich základu. Musí se řídit i dalšími právními předpisy.Kdo je to, byl Správní orgán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správní orgán? Lidé, státní správa

Tento text (Správní orgán) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Adware? Znáte pojem Kyfóza? Vzpomněli byste si na význam slova Flipové pouzdro? Pamatujete si definici pojmu Airsoft?

Klíčová slova: kdo je Správní orgán?, wiki, kdo to je, synonymum, pojem, etymologie, termín, informace, slovo, původ slova, definice, Správní orgán, přesný výraz, co je to Správní orgán?, státní správa

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Správní orgán, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Správní orgán? Kdo to byl Správní orgán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správní orgán? Definice pojmu Správní orgán je v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.