Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní pojištěnec?

Jaký je význam slova Státní pojištěnec? Co to znamená?

Státní pojištěnec je jako osoba definován zákonem o veřejném zdravotním pojištění. Jako státní pojištěnec může být označen například příjemce rodičovského příspěvku, důchodce, nezaopatřené dítě, rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené, uchazeči o zaměstnání, příjemci dávek v hmotné nouzi, osoby závislé na péči jiných, invalidní občané, lidé pečující celodenně o děti do 15 let či sloužící v ozbrojených silách nebo příjemci předdůchodu.
Státní pojištěnci jsou povinni dokládat skutečnost, že jsou státními pojištěnci a mají oznamovací povinnost.Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Státní pojištěnec? s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Moluska? Znáte pojem Dýha? Vzpomněli byste si na význam slova Think tank? Pamatujete si definici pojmu Myrha?

Klíčová slova: slovo, synonymum, kdo to je, heslo, státní správa, význam slova, význam pojmu, kdo je Státní pojištěnec?, informace, termín, wiki, význam, popis, pojem, původ slova

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Státní pojištěnec, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Státní pojištěnec? Kdo to byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní pojištěnec? Definice pojmu Státní pojištěnec je v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Státní pojištěnec i v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?