Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní pojištěnec?

Jaký je význam slova Státní pojištěnec? Co to znamená?

Státní pojištěnec je jako osoba definován zákonem o veřejném zdravotním pojištění. Jako státní pojištěnec může být označen například příjemce rodičovského příspěvku, důchodce, nezaopatřené dítě, rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené, uchazeči o zaměstnání, příjemci dávek v hmotné nouzi, osoby závislé na péči jiných, invalidní občané, lidé pečující celodenně o děti do 15 let či sloužící v ozbrojených silách nebo příjemci předdůchodu.
Státní pojištěnci jsou povinni dokládat skutečnost, že jsou státními pojištěnci a mají oznamovací povinnost.Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Státní pojištěnec? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu RAM? Víte, co je to Digitalizace? Vzpomněli byste si na význam slova Myom? Pamatujete si definici pojmu Dýha?

Klíčová slova: Státní pojištěnec, etymologie, význam pojmu, co je to Státní pojištěnec?, původ slova, význam, heslo, pojem, vysvětlení, popis, definice, slovo, popis, kdo to je, státní správa

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Státní pojištěnec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Státní pojištěnec? Kdo to byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní pojištěnec? Definice pojmu Státní pojištěnec je v kategorii státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Státní pojištěnec i v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?