Kdo je to?
Kdo je to, byl Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký vezír? Lidé, státní správa

Kdo je to Velký vezír?

Co znamená a jaký je význam slova Velký vezír?

Velký vezír je označení nejvyššího úředníka sultána. Byl nejvyšším ministrem, mohl jednat sultánovým jménem a pouze sultán ho mohl z funkce odvolat. V Osmanské říši vedl velký vezír úřad nazývaný Vysoká Porta. Ostatní vezíry svolával k jednáním.



Kdo je to, byl Velký vezír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký vezír? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Velký vezír sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Deontologie? Znáte pojem ICT? Vzpomněli byste si na význam slova Chromofobie? Pamatujete si definici pojmu Fotosyntéza?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, význam slova, synonymum, informace, kdo to je, kdo je Velký vezír?, přesný výraz, co je to Velký vezír?, formulace, wiki, státní správa, heslo, definice, přesný význam

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Velký vezír? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Velký vezír? Kdo to byl Velký vezír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velký vezír? Definice pojmu Velký vezír se nachází v kategorii státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Velký vezír i v jiné kategorii než v státní správa.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.