Kdo je to?
Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Alfred Hitchcock?

Kdo to byl Alfred Hitchcock? Stručný životopis

Alfred Hitchcock byl ceněn především jako filmový režisér, který dokázal mistrně zpracovat především napínavé kriminální příběhy, horory a thrillery. Byl také producentem. Jako americký i britský režisér zavedl do výroby filmů inovace, které ovlivnily další vývoj tohoto odvětví.
Dokonale uměl pracovat s tempem filmu a neustálým napětím. Jeho éra zahrnovala období od němého filmu až po film barevný.Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Zaujala vás biografie osobnosti Alfred Hitchcock? Potom se podělte s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Alfred Hitchcock

Datum narození: 13. srpna 1899
Místo narození: Londýn
Datum úmrtí: 29. dubna 1980

Víte, co je to Osteochondróza? Znáte pojem Sitcom? Vzpomněli byste si na význam slova Ústava? Pamatujete si definici pojmu Alpaka?

Klíčová slova: popis, definice, co je to Alfred Hitchcock?, synonymum, heslo, Alfred Hitchcock, etymologie, termín, původ slova, formulace, význam, kdo je Alfred Hitchcock?, význam slova, kdo to je, přesný výraz

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Alfred Hitchcock? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Alfred Hitchcock? Kdo to byl Alfred Hitchcock? Kdy se narodil Alfred Hitchcock? Kde se narodil Alfred Hitchcock? Kdy zemřel Alfred Hitchcock? Alfred Hitchcock se nachází v kategorii umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Alfred Hitchcock dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alfred Hitchcock i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?