Kdo je to?
Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Alfred Hitchcock?

Kdo to byl Alfred Hitchcock? Stručný životopis

Alfred Hitchcock byl ceněn především jako filmový režisér, který dokázal mistrně zpracovat především napínavé kriminální příběhy, horory a thrillery. Byl také producentem. Jako americký i britský režisér zavedl do výroby filmů inovace, které ovlivnily další vývoj tohoto odvětví.
Dokonale uměl pracovat s tempem filmu a neustálým napětím. Jeho éra zahrnovala období od němého filmu až po film barevný.Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Popis osobnosti Alfred Hitchcock můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Alfred Hitchcock

Datum narození: 13. srpna 1899
Místo narození: Londýn
Datum úmrtí: 29. dubna 1980

Znáte pojem Bonita? Pamatujete si definici pojmu Očkování? Víte, co je to Server? Vzpomněli byste si na význam slova Skype?

Klíčová slova: původ slova, popis, přesný význam, heslo, kdo je Alfred Hitchcock?, informace, pojem, termín, popis, co znamená, význam, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, umělci

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alfred Hitchcock

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Alfred Hitchcock? Kdo to byl Alfred Hitchcock? Kdy se narodil Alfred Hitchcock? Kde se narodil Alfred Hitchcock? Kdy zemřel Alfred Hitchcock? Alfred Hitchcock se nachází v sekci umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Alfred Hitchcock řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alfred Hitchcock i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?