Kdo je to?
Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Alfred Hitchcock?

Kdo to byl Alfred Hitchcock? Stručný životopis

Alfred Hitchcock byl ceněn především jako filmový režisér, který dokázal mistrně zpracovat především napínavé kriminální příběhy, horory a thrillery. Byl také producentem. Jako americký i britský režisér zavedl do výroby filmů inovace, které ovlivnily další vývoj tohoto odvětví.
Dokonale uměl pracovat s tempem filmu a neustálým napětím. Jeho éra zahrnovala období od němého filmu až po film barevný.Kdo byl Alfred Hitchcock? Životopis Alfred Hitchcock, slavní lidé, osobnosti z umělci

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alfred Hitchcock? s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Alfred Hitchcock

Datum narození: 13. srpna 1899
Místo narození: Londýn
Datum úmrtí: 29. dubna 1980

Víte, co je to Osteochondróza? Znáte pojem Sitcom? Vzpomněli byste si na význam slova Ústava? Pamatujete si definici pojmu Alpaka?

Klíčová slova: slovo, kdo to je, popis, původ slova, termín, heslo, pojem, informace, formulace, přesný výraz, co je to Alfred Hitchcock?, umělci, wiki, význam slova, kdo je Alfred Hitchcock?

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Alfred Hitchcock?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alfred Hitchcock? Kdo to byl Alfred Hitchcock? Kdy se narodil Alfred Hitchcock? Kde se narodil Alfred Hitchcock? Kdy zemřel Alfred Hitchcock? Alfred Hitchcock je v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alfred Hitchcock třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alfred Hitchcock i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?