Kdo je to?
Kdo je to David Lynch? Životopis David Lynch, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to David Lynch?

Kdo je to David Lynch? Stručný životopis

David Lynch, celým jménem David Keith Lynch, je známý americký umělec – režisér, scénárista, producent, skladatel, hudebník a malíř. Jeho režie a scénáře získaly několik nominací na Oscara a vyhrály ceny na filmových festivalech v Cannes nebo Benátkách – např. Sloní muž, Modrý samet a další.
David Lynch se zaměřuje především na filmovou tvorbu. Je také režisérem známých seriálů jako Městečko Twin Peaks.Kdo je to David Lynch? Životopis David Lynch, lidé, osobnosti z umělci

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je David Lynch? s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě David Lynch

Národnost: USA
Datum narození: 20. ledna 1946
Místo narození: Missoula

Víte, co je to Honorář? Znáte pojem Notebook? Vzpomněli byste si na význam slova XML? Pamatujete si definici pojmu Kolonoskopie?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, heslo, wiki, umělci, význam slova, termín, co je to David Lynch?, co znamená, David Lynch, formulace, kdo je David Lynch?, význam pojmu, definice, pojem

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je David Lynch? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to David Lynch? Kdo to byl David Lynch? Kdy se narodil David Lynch? Kde se narodil David Lynch? David Lynch je v sekci umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka David Lynch kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Lynch i v jiné kategorii než je umělci.