Kdo je to?
Kdo je to David Lynch? Životopis David Lynch, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to David Lynch?

Kdo je to David Lynch? Stručný životopis

David Lynch, celým jménem David Keith Lynch, je známý americký umělec – režisér, scénárista, producent, skladatel, hudebník a malíř. Jeho režie a scénáře získaly několik nominací na Oscara a vyhrály ceny na filmových festivalech v Cannes nebo Benátkách – např. Sloní muž, Modrý samet a další.
David Lynch se zaměřuje především na filmovou tvorbu. Je také režisérem známých seriálů jako Městečko Twin Peaks.Kdo je to David Lynch? Životopis David Lynch, lidé, osobnosti z umělci

Zaujala vás biografie osobnosti David Lynch? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě David Lynch

Národnost: USA
Datum narození: 20. ledna 1946
Místo narození: Missoula

Víte, co je to Honorář? Znáte pojem Notebook? Vzpomněli byste si na význam slova XML? Pamatujete si definici pojmu Kolonoskopie?

Klíčová slova: kdo je David Lynch?, původ slova, formulace, význam pojmu, přesný význam, synonymum, umělci, heslo, popis, definice, popis, kdo to je, co znamená, etymologie, slovo

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Lynch

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to David Lynch? Kdo to byl David Lynch? Kdy se narodil David Lynch? Kde se narodil David Lynch? David Lynch se nachází v sekci umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka David Lynch dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Lynch i v jiné kategorii než je umělci.