Kdo je to?
Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Hoggy?

Kdo je to Hoggy? Stručný životopis

Hoggy je přezdívka hudebníka a youtubera Petra Lexy. Veřejnost ho poznala jako finalistu soutěže Hlas Československa, dvakrát se zúčastnil i soutěže Superstar. Zpívá ve skupině Slza a hraje také v seriálu přístav. Je také Bloggerem roku 2015.
Jako Hoggy vystupuje na YouTube, kde zveřejňoval svou hudbu, v současnosti ironicky komentuje různé události. Má zde přes 420 000 příznivců, se kterými komunikuje.Kdo je to Hoggy? Životopis Hoggy, lidé, osobnosti z umělci

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Hoggy sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Hoggy

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Znáte pojem Katarze? Pamatujete si definici pojmu Runy? Víte, co je to Syndrom vyhoření? Vzpomněli byste si na význam slova Taklon?

Klíčová slova: kdo to je, etymologie, popis, přesný význam, popis, přesný výraz, vysvětlení, wiki, Hoggy, kdo je Hoggy?, slovo, heslo, co znamená, synonymum, význam pojmu

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hoggy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hoggy? Kdo to byl Hoggy? Kdy se narodil Hoggy? Kde se narodil Hoggy? Hoggy se nachází v sekci umělci. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Hoggy řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hoggy i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojem plugin nebo chipset?