Kdo je to?
Kdo je to Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Igor Chaun?

Kdo je to Igor Chaun? Stručný životopis

Igor Chaun je významný filmový scénárista, spisovatel – prozaik a režisér. Patří k nejvýznamnějším zástupcům současné tvorby v oblasti filmu. Pochází s umělecké rodiny, jako student byl v roce 1989 členem Koordinačního stávkového výboru FAMU. Již před vlastním studiem pracoval jako asistent na Barrandově.
Kromě oblasti filmu se Igor Chaun věnuje také esoterice.Kdo je to Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, lidé, osobnosti z umělci

Tento text (Igor Chaun) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Igor Chaun

Národnost: česká
Datum narození: 22. srpna 1963
Místo narození: Praha

Víte, co je to Emotikon? Vzpomněli byste si na význam slova Singltrek? Pamatujete si definici pojmu Řadový dům? Znáte pojem Flattr?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, pojem, synonymum, co znamená, význam slova, Igor Chaun, etymologie, původ slova, umělci, heslo, formulace, kdo je Igor Chaun?, definice, co je to Igor Chaun?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Igor Chaun? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Igor Chaun? Kdo to byl Igor Chaun? Kdy se narodil Igor Chaun? Kde se narodil Igor Chaun? Igor Chaun je v sekci umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Igor Chaun dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Igor Chaun i v jiné kategorii než je umělci.