Kdo je to?
Kdo je to Iva Kubelková? Životopis Iva Kubelková, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Iva Kubelková?

Kdo je to Iva Kubelková? Stručný životopis

Iva Kubelková je modelka, moderátorka a herečka. Známou se stala také jako bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra a vítězka soutěže o nejkrásnější ňadra. Vystudovala střední a vyšší odbornou ekonomickou školu. Již v druhém roku střední školy se stala první vicemiss 1996. Po skončení studia se plně věnovala modelingu.
Iva Kubelková je také herečka, především divadelní – působí například v Čechově prozatímně osvobozeném divadle. Hraje také v televizním seriálu Velmi křehké vztahy a působí i jako moderátorka.Kdo je to Iva Kubelková? Životopis Iva Kubelková, lidé, osobnosti z umělci

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Iva Kubelková? se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Iva Kubelková

Národnost: česká
Datum narození: 7. května 1977
Místo narození: Písek

Víte, co je to Libre Office? Znáte pojem Hysterektomie? Vzpomněli byste si na význam slova ROM? Pamatujete si definici pojmu PageRank?

Klíčová slova: heslo, kdo je Iva Kubelková?, informace, slovo, synonymum, etymologie, termín, popis, wiki, význam slova, přesný výraz, popis, význam, pojem, definice

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Iva Kubelková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Iva Kubelková? Kdo to byl Iva Kubelková? Kdy se narodil Iva Kubelková? Kde se narodil Iva Kubelková? Iva Kubelková je v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Iva Kubelková kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iva Kubelková i v jiné kategorii než je umělci.