Kdo je to?
Kdo je to Iva Kubelková? Životopis Iva Kubelková, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Iva Kubelková?

Kdo je to Iva Kubelková? Stručný životopis

Iva Kubelková je modelka, moderátorka a herečka. Známou se stala také jako bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra a vítězka soutěže o nejkrásnější ňadra. Vystudovala střední a vyšší odbornou ekonomickou školu. Již v druhém roku střední školy se stala první vicemiss 1996. Po skončení studia se plně věnovala modelingu.
Iva Kubelková je také herečka, především divadelní – působí například v Čechově prozatímně osvobozeném divadle. Hraje také v televizním seriálu Velmi křehké vztahy a působí i jako moderátorka.Kdo je to Iva Kubelková? Životopis Iva Kubelková, lidé, osobnosti z umělci

Líbí se stručný životopis s osobou Iva Kubelková? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Iva Kubelková

Národnost: česká
Datum narození: 7. května 1977
Místo narození: Písek

Znáte pojem Vandalismus? Víte, co je to Libre Office? Víte, co je to Porodní plán? Pamatujete si definici pojmu Kalibrace?

Klíčová slova: definice, etymologie, synonymum, význam pojmu, přesný význam, popis, umělci, formulace, popis, heslo, termín, pojem, původ slova, slovo, Iva Kubelková

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Iva Kubelková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Iva Kubelková? Kdo to byl Iva Kubelková? Kdy se narodil Iva Kubelková? Kde se narodil Iva Kubelková? Iva Kubelková je v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Iva Kubelková například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iva Kubelková i v jiné kategorii než je umělci.