Kdo je to?
Kdo je to Jaroslav Rudiš? Životopis Jaroslav Rudiš, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Jaroslav Rudiš?

Kdo je to Jaroslav Rudiš? Stručný životopis

Jaroslav Rudiš je spisovatel, autor divadelních her a komiksů. Je absolventem Pedagogické fakulty TU Liberec, studium završil v Praze a v Curychu. Získal také stipendium v Berlíně. Nejdříve pracoval jako učitel, pak byl DJ, manažer kapely, portýr, novinář a nyní spisovatel.
Jaroslav Rudiš píše i písňové texty a někdy se skupinami vystupuje. Proslavil se již svou první knihou Nebe po Berlínem, která získala cenu Jiřího Ortena. Známá je i jeho trilogie komiksů Alois Nebel, která byla zfilmována a oceněna Evropskou filmovou cenou.Kdo je to Jaroslav Rudiš? Životopis Jaroslav Rudiš, lidé, osobnosti z umělci

Tento text (Jaroslav Rudiš) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Jaroslav Rudiš

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1972
Místo narození: Turnov

Vzpomněli byste si na význam slova Zálohová faktura? Vzpomněli byste si na význam slova Ikterus? Znáte pojem Judikát? Znáte pojem Datum splatnosti?

Klíčová slova: původ slova, význam slova, informace, přesný význam, wiki, umělci, pojem, vysvětlení, Jaroslav Rudiš, význam pojmu, heslo, význam, slovo, termín, kdo je Jaroslav Rudiš?

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Jaroslav Rudiš? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jaroslav Rudiš? Kdo to byl Jaroslav Rudiš? Kdy se narodil Jaroslav Rudiš? Kde se narodil Jaroslav Rudiš? Jaroslav Rudiš je v sekci umělci. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jaroslav Rudiš kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Rudiš i v jiné kategorii než je umělci.