Kdo je to?
Kdo je to, byl Molière? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Molière? Lidé, umělci

Kdo je to Molière?

Co znamená a jaký je význam slova Molière?

Molière byl francouzský dramatik, herec a spisovatel 17. století. Zařazuje se k nejproslulejším klasicistním dramatikům.
Z herce a člena kočovné společnosti se stal majitelem vlastního divadla. Psal především komedie a frašky, ve kterých kritizoval mravy a společenské poměry. Zaměřoval se na nešvary a negativní vlastnosti, jako jsou například lakota, cynický přístup, pokrytectví a podobně. K nejznámějším Molièrovým dílům patří Misantrop nebo Lakomec.Líbí se vám definice kdo je to Molière? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Glutasol? Víte, co je to Den Země? Pamatujete si definici pojmu Hlaholice? Pamatujete si definici pojmu IQ?

Klíčová slova: informace, etymologie, Molière, pojem, kdo to je, význam, vysvětlení, význam slova, přesný význam, synonymum, termín, kdo je Molière?, slovo, co je to Molière?, definice

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Molière

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Molière? Kdo to byl Molière? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Molière? Definice pojmu Molière je v kategorii umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.