Kdo je to?
Kdo je to, byl Molière? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Molière? Lidé, umělci

Kdo je to Molière?

Co znamená a jaký je význam slova Molière?

Molière byl francouzský dramatik, herec a spisovatel 17. století. Zařazuje se k nejproslulejším klasicistním dramatikům.
Z herce a člena kočovné společnosti se stal majitelem vlastního divadla. Psal především komedie a frašky, ve kterých kritizoval mravy a společenské poměry. Zaměřoval se na nešvary a negativní vlastnosti, jako jsou například lakota, cynický přístup, pokrytectví a podobně. K nejznámějším Molièrovým dílům patří Misantrop nebo Lakomec.Zaujalo vás slovo, termín Molière? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Glutasol? Znáte pojem Secese? Pamatujete si definici pojmu Hlaholice? Víte, co je to Kimči?

Klíčová slova: definice, heslo, co znamená, význam pojmu, význam slova, původ slova, synonymum, etymologie, informace, přesný výraz, Molière, slovo, význam, formulace, popis

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Molière, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Molière? Kdo to byl Molière? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Molière? Definice pojmu Molière se nachází v sekci umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Molière v jiné sekci než umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.