Kdo je to?
Kdo je to, byl Molière? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Molière? Lidé, umělci

Kdo je to Molière?

Co znamená a jaký je význam slova Molière?

Molière byl francouzský dramatik, herec a spisovatel 17. století. Zařazuje se k nejproslulejším klasicistním dramatikům.
Z herce a člena kočovné společnosti se stal majitelem vlastního divadla. Psal především komedie a frašky, ve kterých kritizoval mravy a společenské poměry. Zaměřoval se na nešvary a negativní vlastnosti, jako jsou například lakota, cynický přístup, pokrytectví a podobně. K nejznámějším Molièrovým dílům patří Misantrop nebo Lakomec.Budeme rádi, pokud budete definici slova Molière sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Doktrína? Znáte pojem Liché číslo? Vzpomněli byste si na význam slova Inri? Pamatujete si definici pojmu Mitra?

Klíčová slova: wiki, slovo, význam pojmu, význam slova, co je to Molière?, kdo je Molière?, definice, popis, vysvětlení, etymologie, přesný výraz, kdo to je, heslo, formulace, význam

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Molière, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Molière? Kdo to byl Molière? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Molière? Definice pojmu Molière se nachází v sekci umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než umělci).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.