Kdo je to?
Kdo je to Pavel Novotný? Životopis Pavel Novotný, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Pavel Novotný?

Kdo je to Pavel Novotný? Stručný životopis

Pavel Novotný je moderátor, novinář, recesista, bavič a také politik. Je synem populárního umělce Petra Novotného, což ho přinutilo vyrovnat se s označením Protekční spratek. Jeho vlastní činnost je bohatá a různorodá. Se svým otcem spolupracuje v reklamní agentuře, vystupuje v zábavných pořadech, moderuje projekty internetové televize, vystupuje v Divadle Františka Ringo Čecha, je šéfredaktorem internetového bulváru eXtra.cz a vystupoval i v bulvárním pořadu televize Nova Prásk. Dříve psal do různých bulvárních časopisů a novin a řídil časopis SPY.
Pavel Novotný rád vyvolává konflikty – známý je například spor se sportovkyní Šárkou Pančochovou kvůli výsledkům na olympiádě v Soči, Gabrielou Partyšovou nebo s modelkou Kateřinou Kristelovou a napodobením jejího erotického kalendáře.Kdo je to Pavel Novotný? Životopis Pavel Novotný, lidé, osobnosti z umělci

Líbí se stručný životopis s osobou Pavel Novotný? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Pavel Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 18.3.1981
Místo narození: Praha

Pamatujete si definici pojmu Hrdinství? Víte, co je to Monetární politika? Vzpomněli byste si na význam slova Přirovnání? Pamatujete si definici pojmu GIBS?

Klíčová slova: popis, kdo je Pavel Novotný?, Pavel Novotný, co je to Pavel Novotný?, informace, význam, umělci, význam pojmu, etymologie, formulace, definice, pojem, heslo, popis, termín

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Novotný?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pavel Novotný? Kdo to byl Pavel Novotný? Kdy se narodil Pavel Novotný? Kde se narodil Pavel Novotný? Pavel Novotný je v kategorii umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Pavel Novotný kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Novotný i v jiné kategorii než je umělci.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.