Kdo je to?
Kdo je to Pavel Novotný? Životopis Pavel Novotný, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Pavel Novotný?

Kdo je to Pavel Novotný? Stručný životopis

Pavel Novotný je moderátor, novinář, recesista, bavič a také politik. Je synem populárního umělce Petra Novotného, což ho přinutilo vyrovnat se s označením Protekční spratek. Jeho vlastní činnost je bohatá a různorodá. Se svým otcem spolupracuje v reklamní agentuře, vystupuje v zábavných pořadech, moderuje projekty internetové televize, vystupuje v Divadle Františka Ringo Čecha, je šéfredaktorem internetového bulváru eXtra.cz a vystupoval i v bulvárním pořadu televize Nova Prásk. Dříve psal do různých bulvárních časopisů a novin a řídil časopis SPY.
Pavel Novotný rád vyvolává konflikty – známý je například spor se sportovkyní Šárkou Pančochovou kvůli výsledkům na olympiádě v Soči, Gabrielou Partyšovou nebo s modelkou Kateřinou Kristelovou a napodobením jejího erotického kalendáře.Kdo je to Pavel Novotný? Životopis Pavel Novotný, lidé, osobnosti z umělci

Líbí se stručný životopis s osobou Pavel Novotný? Pak se podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Pavel Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 18.3.1981
Místo narození: Praha

Víte, co je to Citace? Znáte pojem Sonet? Vzpomněli byste si na význam slova Úplavice? Pamatujete si definici pojmu Klikva?

Klíčová slova: formulace, etymologie, co znamená, význam slova, Pavel Novotný, slovo, kdo to je, co je to Pavel Novotný?, vysvětlení, původ slova, heslo, pojem, wiki, kdo je Pavel Novotný?, popis

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Novotný

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pavel Novotný? Kdo to byl Pavel Novotný? Kdy se narodil Pavel Novotný? Kde se narodil Pavel Novotný? Pavel Novotný je v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Pavel Novotný řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Novotný i v jiné kategorii než je umělci.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.