Kdo je to?
Kdo je to Pavel Novotný? Životopis Pavel Novotný, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Pavel Novotný?

Kdo je to Pavel Novotný? Stručný životopis

Pavel Novotný je moderátor, novinář, recesista, bavič a také politik. Je synem populárního umělce Petra Novotného, což ho přinutilo vyrovnat se s označením Protekční spratek. Jeho vlastní činnost je bohatá a různorodá. Se svým otcem spolupracuje v reklamní agentuře, vystupuje v zábavných pořadech, moderuje projekty internetové televize, vystupuje v Divadle Františka Ringo Čecha, je šéfredaktorem internetového bulváru eXtra.cz a vystupoval i v bulvárním pořadu televize Nova Prásk. Dříve psal do různých bulvárních časopisů a novin a řídil časopis SPY.
Pavel Novotný rád vyvolává konflikty – známý je například spor se sportovkyní Šárkou Pančochovou kvůli výsledkům na olympiádě v Soči, Gabrielou Partyšovou nebo s modelkou Kateřinou Kristelovou a napodobením jejího erotického kalendáře.Kdo je to Pavel Novotný? Životopis Pavel Novotný, lidé, osobnosti z umělci

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Pavel Novotný sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Pavel Novotný

Národnost: česká
Datum narození: 18.3.1981
Místo narození: Praha

Víte, co je to Citace? Znáte pojem Sonet? Vzpomněli byste si na význam slova Úplavice? Pamatujete si definici pojmu Klikva?

Klíčová slova: kdo je Pavel Novotný?, wiki, popis, formulace, přesný význam, co znamená, synonymum, Pavel Novotný, definice, co je to Pavel Novotný?, vysvětlení, slovo, kdo to je, umělci, původ slova

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Pavel Novotný? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pavel Novotný? Kdo to byl Pavel Novotný? Kdy se narodil Pavel Novotný? Kde se narodil Pavel Novotný? Pavel Novotný se nachází v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Novotný dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Novotný i v jiné kategorii než je umělci.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.