Kdo je to?
Kdo je to Steven Spielberg? Životopis Steven Spielberg, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Steven Spielberg?

Kdo je to Steven Spielberg? Stručný životopis

Steven Spielberg je označován za historicky nejlepšího a nejproslulejšího režiséra. K jeho dílu se řadí nespočet filmů, které získaly významná ocenění i označení kultovní film. Začínal jako amatér, brzy se mu podařilo prosadit se ve studiu Universal. Zde vznikly jeho první úspěšné filmy jako Čelisti nebo série Indiana Jones, které ovlivnily celý svět. Pověst legendy dovršila další řada filmů, ve kterých je spojena kvalita i přitažlivost (Schindlerův seznam, Jurský park, Zachraňte vojína Ryana, Válka světů a mnoho jiných).
Pro jeho filmy je typická vysoká úroveň i schopnost vydělat vysoké tržby. Steven Spielberg získal řadu Oskarů, Zlaté glóby, ceny Emmy i BAFTA.Kdo je to Steven Spielberg? Životopis Steven Spielberg, lidé, osobnosti z umělci

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Steven Spielberg s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Steven Spielberg

Národnost: USA
Datum narození: 18.12.1946
Místo narození: Cincinnati

Víte, co je to Křišťál? Znáte pojem BCAA? Vzpomněli byste si na význam slova Etika? Pamatujete si definici pojmu Dornova metoda?

Klíčová slova: popis, pojem, význam pojmu, význam, Steven Spielberg, definice, heslo, synonymum, kdo to je, přesný výraz, vysvětlení, wiki, etymologie, popis, kdo je Steven Spielberg?

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Steven Spielberg

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Steven Spielberg? Kdo to byl Steven Spielberg? Kdy se narodil Steven Spielberg? Kde se narodil Steven Spielberg? Steven Spielberg se nachází v sekci umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Steven Spielberg např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steven Spielberg i v jiné kategorii než je umělci.