Kdo je to?
Kdo je to Steven Spielberg? Životopis Steven Spielberg, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Steven Spielberg?

Kdo je to Steven Spielberg? Stručný životopis

Steven Spielberg je označován za historicky nejlepšího a nejproslulejšího režiséra. K jeho dílu se řadí nespočet filmů, které získaly významná ocenění i označení kultovní film. Začínal jako amatér, brzy se mu podařilo prosadit se ve studiu Universal. Zde vznikly jeho první úspěšné filmy jako Čelisti nebo série Indiana Jones, které ovlivnily celý svět. Pověst legendy dovršila další řada filmů, ve kterých je spojena kvalita i přitažlivost (Schindlerův seznam, Jurský park, Zachraňte vojína Ryana, Válka světů a mnoho jiných).
Pro jeho filmy je typická vysoká úroveň i schopnost vydělat vysoké tržby. Steven Spielberg získal řadu Oskarů, Zlaté glóby, ceny Emmy i BAFTA.Kdo je to Steven Spielberg? Životopis Steven Spielberg, lidé, osobnosti z umělci

Líbí se stručný životopis s osobou Steven Spielberg? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Steven Spielberg

Národnost: USA
Datum narození: 18.12.1946
Místo narození: Cincinnati

Víte, co je to Křišťál? Znáte pojem BCAA? Vzpomněli byste si na význam slova Etika? Pamatujete si definici pojmu Dornova metoda?

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, termín, co znamená, význam, etymologie, význam slova, wiki, formulace, co je to Steven Spielberg?, popis, synonymum, přesný význam

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Steven Spielberg? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Steven Spielberg? Kdo to byl Steven Spielberg? Kdy se narodil Steven Spielberg? Kde se narodil Steven Spielberg? Steven Spielberg je v sekci umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Steven Spielberg dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steven Spielberg i v jiné kategorii než je umělci.