Kdo je to?
Kdo je to Steven Spielberg? Životopis Steven Spielberg, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Steven Spielberg?

Kdo je to Steven Spielberg? Stručný životopis

Steven Spielberg je označován za historicky nejlepšího a nejproslulejšího režiséra. K jeho dílu se řadí nespočet filmů, které získaly významná ocenění i označení kultovní film. Začínal jako amatér, brzy se mu podařilo prosadit se ve studiu Universal. Zde vznikly jeho první úspěšné filmy jako Čelisti nebo série Indiana Jones, které ovlivnily celý svět. Pověst legendy dovršila další řada filmů, ve kterých je spojena kvalita i přitažlivost (Schindlerův seznam, Jurský park, Zachraňte vojína Ryana, Válka světů a mnoho jiných).
Pro jeho filmy je typická vysoká úroveň i schopnost vydělat vysoké tržby. Steven Spielberg získal řadu Oskarů, Zlaté glóby, ceny Emmy i BAFTA.Kdo je to Steven Spielberg? Životopis Steven Spielberg, lidé, osobnosti z umělci

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Steven Spielberg? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Steven Spielberg

Národnost: USA
Datum narození: 18.12.1946
Místo narození: Cincinnati

Víte, co je to Pučtok? Víte, co je to Komedie? Pamatujete si definici pojmu Nepřímá úměrnost? Pamatujete si definici pojmu Zemské jádro?

Klíčová slova: kdo to je, kdo je Steven Spielberg?, popis, přesný význam, přesný výraz, slovo, Steven Spielberg, etymologie, heslo, význam, informace, vysvětlení, pojem, termín, wiki

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Steven Spielberg?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Steven Spielberg? Kdo to byl Steven Spielberg? Kdy se narodil Steven Spielberg? Kde se narodil Steven Spielberg? Steven Spielberg je v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Steven Spielberg třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steven Spielberg i v jiné kategorii než je umělci.