Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Tomáš Kašpar?

Kdo je to Tomáš Kašpar? Stručný životopis

Tomáš Kašpar je jedním ze současných českých spisovatelů., zaměřujících se především na humoristické a satirické prózy. K zatím vydaným dílům patří Strašidla, lidi, a tak nějak podobně (1998), napsaná ve stylu Saturnina nebo Tří mužů ve člunu, dále Jak jsem se bál prezidenta (1999), kniha zaměřená na kritiku diktatury a nesvobodného života občana, satira Jak Češi připravovali válku (2001) o tom, jak jeden občan může ovlivnit své okolí, Konec legrace v Čechách (2005), kde autor v nadsázce rozebírá témata jako moc, lži, peníze a podobně.
Tématu zdraví se věnuje dílo Nespěchejte do rakve (2013), zákulisí zdravotnického zařízení líčí kniha Umíráme na objednávku? (2014), na mýty a lži o zdraví se autor zaměřil v knize Krutá hra o tvé zdraví (2016). Tomáš Kašpar publikuje také články v odborných i populárních časopisech.Kdo je to Tomáš Kašpar? Životopis Tomáš Kašpar, lidé, osobnosti z umělci

Popis osobnosti Tomáš Kašpar můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Tomáš Kašpar

Národnost: česká
Datum narození: 1968

Víte, co je to Debetní karta? Znáte pojem Suspenze? Vzpomněli byste si na význam slova Přepona? Pamatujete si definici pojmu Biopsie?

Klíčová slova: popis, pojem, význam, slovo, co je to Tomáš Kašpar?, definice, význam slova, formulace, vysvětlení, kdo to je, termín, umělci, heslo, informace, význam pojmu

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Tomáš Kašpar? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tomáš Kašpar? Kdo to byl Tomáš Kašpar? Kdy se narodil Tomáš Kašpar? Tomáš Kašpar se nachází v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Kašpar kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Kašpar i v jiné kategorii než je umělci.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.