Kdo je to?
Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to William Shakespeare?

Kdo to byl William Shakespeare? Stručný životopis

William Shakespeare je považován za jednoho z nejslavnějších světových dramatiků. Působil v kočovném divadle, později sám divadlo spoluvlastnil. Shakespeare má být autorem přibližně 37 děl, ve kterých se zamýšlí jak nad smyslem existence člověka, tak nad některými stránkami běžného života.
Je také autorem mnoha básní. Dramatická tvorba je nadčasová, jeho tragédie i komedie jsou platné a hrané stále.Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou William Shakespeare sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě William Shakespeare

Datum narození: 23. 4. 1564
Místo narození: Stratford nad Avonou
Datum úmrtí: 23. 4. 1616

Znáte pojem Demence? Pamatujete si definici pojmu Valuta? Víte, co je to Spam? Vzpomněli byste si na význam slova Tourettův syndrom?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, co je to William Shakespeare?, informace, heslo, umělci, etymologie, přesný význam, formulace, termín, William Shakespeare, pojem, slovo, kdo to je, wiki

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to William Shakespeare?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to William Shakespeare? Kdo to byl William Shakespeare? Kdy se narodil William Shakespeare? Kde se narodil William Shakespeare? Kdy zemřel William Shakespeare? William Shakespeare patří do sekce umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka William Shakespeare například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost William Shakespeare i v jiné kategorii než je umělci.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.