Kdo je to?
Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to William Shakespeare?

Kdo to byl William Shakespeare? Stručný životopis

William Shakespeare je považován za jednoho z nejslavnějších světových dramatiků. Působil v kočovném divadle, později sám divadlo spoluvlastnil. Shakespeare má být autorem přibližně 37 děl, ve kterých se zamýšlí jak nad smyslem existence člověka, tak nad některými stránkami běžného života.
Je také autorem mnoha básní. Dramatická tvorba je nadčasová, jeho tragédie i komedie jsou platné a hrané stále.Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Sdílejte tuto stránku s osobností William Shakespeare s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě William Shakespeare

Datum narození: 23. 4. 1564
Místo narození: Stratford nad Avonou
Datum úmrtí: 23. 4. 1616

Víte, co je to Skript? Znáte pojem Přímka? Vzpomněli byste si na význam slova Osud? Pamatujete si definici pojmu Hrdobec?

Klíčová slova: význam, přesný význam, synonymum, etymologie, popis, informace, umělci, co je to William Shakespeare?, definice, formulace, co znamená, termín, význam pojmu, popis, kdo to je

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to William Shakespeare?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to William Shakespeare? Kdo to byl William Shakespeare? Kdy se narodil William Shakespeare? Kde se narodil William Shakespeare? Kdy zemřel William Shakespeare? William Shakespeare je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka William Shakespeare řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost William Shakespeare i v jiné kategorii než je umělci.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.