Kdo je to?
Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to William Shakespeare?

Kdo to byl William Shakespeare? Stručný životopis

William Shakespeare je považován za jednoho z nejslavnějších světových dramatiků. Působil v kočovném divadle, později sám divadlo spoluvlastnil. Shakespeare má být autorem přibližně 37 děl, ve kterých se zamýšlí jak nad smyslem existence člověka, tak nad některými stránkami běžného života.
Je také autorem mnoha básní. Dramatická tvorba je nadčasová, jeho tragédie i komedie jsou platné a hrané stále.Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Sdílejte tuto stránku s osobností William Shakespeare s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě William Shakespeare

Datum narození: 23. 4. 1564
Místo narození: Stratford nad Avonou
Datum úmrtí: 23. 4. 1616

Znáte pojem Demence? Vzpomněli byste si na význam slova Gastroenterologie? Víte, co je to Spam? Znáte pojem Celulitida?

Klíčová slova: etymologie, význam pojmu, slovo, co je to William Shakespeare?, význam slova, termín, heslo, wiki, formulace, přesný výraz, popis, co znamená, William Shakespeare, umělci, definice

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je William Shakespeare? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to William Shakespeare? Kdo to byl William Shakespeare? Kdy se narodil William Shakespeare? Kde se narodil William Shakespeare? Kdy zemřel William Shakespeare? William Shakespeare je v sekci umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka William Shakespeare dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost William Shakespeare i v jiné kategorii než je umělci.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.