Kdo je to?
Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Woody Allen?

Kdo je to Woody Allen? Stručný životopis

Woody Allen, vlastním jménem Allan Stewart Konigsberg, je známý herec, režisér, scénárista, hudebník i producent. Začínal jako komediální spisovatel, autor vtipů a komiksů. Vystupoval také v nočních klubech a televizních show. Základem jeho filmové tvorby jsou komedie, je však také autorem i režisérem vážných filmů.
K nejznámějším komickým dílům patří filmy Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat, Annie Hall, Manhattan, Match Point a mnohé další. Dílo Woodyho Allena bylo vyznamenáno třemi Oscary a řadou ocenění.Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Woody Allen sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Woody Allen

Národnost: USA
Datum narození: 1. 12. 1935
Místo narození: New York

Víte, co je to Mléčná dráha? Znáte pojem Kaolin? Vzpomněli byste si na význam slova QR kód? Pamatujete si definici pojmu Hospic?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, etymologie, Woody Allen, formulace, přesný význam, popis, popis, termín, význam, kdo to je, definice, informace, pojem, význam slova

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Woody Allen

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Woody Allen? Kdo to byl Woody Allen? Kdy se narodil Woody Allen? Kde se narodil Woody Allen? Woody Allen se nachází v sekci umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Woody Allen řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Woody Allen i v jiné kategorii než je umělci.