Kdo je to?
Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Woody Allen?

Kdo je to Woody Allen? Stručný životopis

Woody Allen, vlastním jménem Allan Stewart Konigsberg, je známý herec, režisér, scénárista, hudebník i producent. Začínal jako komediální spisovatel, autor vtipů a komiksů. Vystupoval také v nočních klubech a televizních show. Základem jeho filmové tvorby jsou komedie, je však také autorem i režisérem vážných filmů.
K nejznámějším komickým dílům patří filmy Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat, Annie Hall, Manhattan, Match Point a mnohé další. Dílo Woodyho Allena bylo vyznamenáno třemi Oscary a řadou ocenění.Kdo je to Woody Allen? Životopis Woody Allen, lidé, osobnosti z umělci

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Woody Allen s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Woody Allen

Národnost: USA
Datum narození: 1. 12. 1935
Místo narození: New York

Víte, co je to Mléčná dráha? Znáte pojem Kaolin? Vzpomněli byste si na význam slova QR kód? Pamatujete si definici pojmu Hospic?

Klíčová slova: co je to Woody Allen?, umělci, přesný výraz, Woody Allen, popis, informace, definice, původ slova, slovo, formulace, význam, co znamená, kdo to je, pojem, význam pojmu

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Woody Allen? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Woody Allen? Kdo to byl Woody Allen? Kdy se narodil Woody Allen? Kde se narodil Woody Allen? Woody Allen se nachází v kategorii umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Woody Allen třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Woody Allen i v jiné kategorii než je umělci.