Kdo je to?
Kdo byl Albert Einstein? Životopis Albert Einstein, slavní lidé, osobnosti z věda

Kdo je to Albert Einstein?

Kdo to byl Albert Einstein? Stručný životopis

Albert Einstein patří k nejvýznamnějším světovým vědcům v historii a řadí se k nejúspěšnějším fyzikům vůbec. Jeho největším přínosem jsou speciální teorie relativity, kvantování elektromagnetického pole a objasnění fotoefektu a Brownova pohybu. Nejslavnější je obecná teorie relativity s popisem vesmíru.
Albert Einstein spolupracoval i s dalšími fyziky například v statistické fyzice a kvantové statistice. Světoznámým se stal po zformulování obecné teorie relativity. Již za svou dřívější práci získal Nobelovu cenu za fyziku.Kdo byl Albert Einstein? Životopis Albert Einstein, slavní lidé, osobnosti z věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Albert Einstein s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Albert Einstein

Národnost: německá
Datum narození: 14. 3. 1879
Místo narození: Ulm
Datum úmrtí: 18. 4. 1955

Víte, co je to Lilek? Znáte pojem Himalájská sůl? Vzpomněli byste si na význam slova RAM? Pamatujete si definici pojmu Silverlight?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, termín, přesný výraz, wiki, synonymum, původ slova, význam slova, popis, vysvětlení, definice, kdo je Albert Einstein?, formulace, kdo to je, co znamená

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Albert Einstein? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Albert Einstein? Kdo to byl Albert Einstein? Kdy se narodil Albert Einstein? Kde se narodil Albert Einstein? Kdy zemřel Albert Einstein? Albert Einstein se nachází v kategorii věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Albert Einstein dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Albert Einstein i v jiné kategorii než je věda.