Kdo je to?
Kdo byl Albert Einstein? Životopis Albert Einstein, slavní lidé, osobnosti z věda

Kdo je to Albert Einstein?

Kdo to byl Albert Einstein? Stručný životopis

Albert Einstein patří k nejvýznamnějším světovým vědcům v historii a řadí se k nejúspěšnějším fyzikům vůbec. Jeho největším přínosem jsou speciální teorie relativity, kvantování elektromagnetického pole a objasnění fotoefektu a Brownova pohybu. Nejslavnější je obecná teorie relativity s popisem vesmíru.
Albert Einstein spolupracoval i s dalšími fyziky například v statistické fyzice a kvantové statistice. Světoznámým se stal po zformulování obecné teorie relativity. Již za svou dřívější práci získal Nobelovu cenu za fyziku.Kdo byl Albert Einstein? Životopis Albert Einstein, slavní lidé, osobnosti z věda

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Albert Einstein sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Albert Einstein

Národnost: německá
Datum narození: 14. 3. 1879
Místo narození: Ulm
Datum úmrtí: 18. 4. 1955

Víte, co je to Lilek? Znáte pojem Himalájská sůl? Vzpomněli byste si na význam slova RAM? Pamatujete si definici pojmu Silverlight?

Klíčová slova: věda, etymologie, popis, původ slova, Albert Einstein, význam, formulace, význam slova, synonymum, informace, slovo, kdo to je, popis, wiki, co je to Albert Einstein?

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Albert Einstein

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Albert Einstein? Kdo to byl Albert Einstein? Kdy se narodil Albert Einstein? Kde se narodil Albert Einstein? Kdy zemřel Albert Einstein? Albert Einstein se nachází v sekci věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Albert Einstein např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Albert Einstein i v jiné kategorii než je věda.