Kdo je to?
Kdo je to, byl Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Balistik? Lidé, věda

Kdo je to Balistik?

Co znamená a jaký je význam slova Balistik?

Balistik je odborník, který se zabývá pohybem a účinností střely na základě fyzikálních zákonů. Velmi často se pohybuje v oblasti kriminalistiky nebo vojenství. Balistik se věnuje balistice vnější, která se zabývá drahou střely od chvíle, kdy opustí hlaveň, do doby, kdy skončí v cíli, nebo balistice vnitřní. Ta zkoumá samotný pohyb projektilu v hlavni.
Další možností výzkumu je cílová balistika, zaměřená na destrukci po výbuchu nálože v projektilu.Kdo je to, byl Balistik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Balistik? Lidé, věda

Tento text (Balistik) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kinesiotaping? Vzpomněli byste si na význam slova Duše? Znáte pojem Akciová společnost? Znáte pojem Umami?

Klíčová slova: co znamená, popis, vysvětlení, definice, slovo, význam slova, popis, informace, pojem, co je to Balistik?, termín, původ slova, kdo to je, význam pojmu, wiki

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Balistik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Balistik? Kdo to byl Balistik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Balistik? Definice pojmu Balistik je v sekci věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Balistik i v jiných kategoriích (než věda).