Kdo je to?
Kdo je to, byl Balneolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Balneolog? Lidé, věda

Kdo je to Balneolog?

Jaký je význam slova Balneolog? Co to znamená?

Biochemik je odborný pracovník v biochemii, biolog a současně chemik. Předmětem jeho bádání jsou chemické pochody v živých organizmech.
Biochemik se zaměřuje především na složení a fungování základních stavebních materiálů, ze kterých se skládá živá hmota. Jde hlavně o bílkoviny, tuky, sacharidy, nukleové kyseliny a jiné biomolekuly.Kdo je to, byl Balneolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Balneolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Balneolog s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kritické myšlení? Znáte pojem Adjudikace? Vzpomněli byste si na význam slova Autokláv? Víte, co je to Žinylka?

Klíčová slova: heslo, co je to Balneolog?, informace, etymologie, kdo to je, význam slova, význam pojmu, popis, synonymum, původ slova, kdo je Balneolog?, věda, Balneolog, definice, přesný výraz

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Balneolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Balneolog? Kdo to byl Balneolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Balneolog? Definice pojmu Balneolog patří do sekce věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v věda.