Kdo je to?
Kdo je to, byl Ekonom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekonom? Lidé, věda

Kdo je to Ekonom?

Co znamená a jaký je význam slova Ekonom?

Ekonom je člověk, který se teoreticky nebo prakticky zabývá oborem ekonomie. Jedná se o velmi širokou náplň práce, ekonom může zkoumat, vytvářet, rozvíjet i uplatňovat různé teorie a modely z oblasti ekonomie nebo být tvůrcem odborných prací v tomto oboru.
Své znalosti a dovednosti uplatňuje v mikro nebo makroekonomii, prognostice, matematické ekonomii, ekonometrii, finanční analýze a podobně.Kdo je to, byl Ekonom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ekonom? Lidé, věda

Tento text (Ekonom) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kulajda? Vzpomněli byste si na význam slova Karneval? Pamatujete si definici pojmu Sebereflexe? Znáte pojem Kombinované studium?

Klíčová slova: věda, etymologie, slovo, význam, popis, termín, Ekonom, vysvětlení, heslo, formulace, synonymum, přesný výraz, co znamená, význam slova, význam pojmu

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ekonom

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ekonom? Kdo to byl Ekonom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ekonom? Definice pojmu Ekonom je v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Ekonom i v jiné sekci než je kategorie věda.