Kdo je to?
Kdo je to, byl Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnobotanik? Lidé, věda

Kdo je to Etnobotanik?

Co znamená a jaký je význam slova Etnobotanik?

Etnobotanik je profese, která je zaměřena na výzkum vzájemných vztahů mezi rostlinstvem a lidmi. Odborný pracovník se věnuje historii použití rostlin v různých lidských společenstvích. Jde především o užití rostlin, jejich zpracování a pohled na ně z hlediska člověka.
Ke zkoumaným účelům použití rostlin patří například rostliny jako potrava, léčivo, jedy, prostředky k věštění a magii a podobně. Etnobotanik se může zaměřit i na zpeněžování, pak se jedná o ekonomickou botaniku.Kdo je to, byl Etnobotanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnobotanik? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Etnobotanik? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Gumbo? Víte, co je to Šourek? Pamatujete si definici pojmu Vodní dýmka? Pamatujete si definici pojmu Determinant?

Klíčová slova: pojem, heslo, význam pojmu, slovo, původ slova, formulace, vysvětlení, co znamená, wiki, definice, etymologie, Etnobotanik, kdo to je, popis, věda

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Etnobotanik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Etnobotanik? Kdo to byl Etnobotanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Etnobotanik? Definice pojmu Etnobotanik je v sekci věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).