Kdo je to?
Kdo je to, byl Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filolog? Lidé, věda

Kdo je to Filolog?

Co znamená a jaký je význam slova Filolog?

Filolog je vědec, který zkoumá a analyzuje určitý jazyk, literární díla v něm napsaná a přihlíží ke kulturnímu a historickému kontextu. Může se zabývat studiem původu slov, strukturou a vývojem konkrétního jazyka.Kdo je to, byl Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filolog? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Filolog sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Root? Znáte pojem Přirozené číslo? Vzpomněli byste si na význam slova Kickbox? Pamatujete si definici pojmu Harissa?

Klíčová slova: význam, informace, popis, co je to Filolog?, heslo, význam slova, co znamená, formulace, vysvětlení, Filolog, synonymum, věda, přesný výraz, význam pojmu, kdo to je

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Filolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Filolog? Kdo to byl Filolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filolog? Definice pojmu Filolog se nachází v kategorii věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než věda.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.