Kdo je to?
Kdo je to, byl Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filolog? Lidé, věda

Kdo je to Filolog?

Co znamená a jaký je význam slova Filolog?

Filolog je vědec, který zkoumá a analyzuje určitý jazyk, literární díla v něm napsaná a přihlíží ke kulturnímu a historickému kontextu. Může se zabývat studiem původu slov, strukturou a vývojem konkrétního jazyka.



Kdo je to, byl Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filolog? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Filolog sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Root? Znáte pojem Přirozené číslo? Vzpomněli byste si na význam slova Kickbox? Pamatujete si definici pojmu Harissa?

Klíčová slova: význam, informace, popis, co je to Filolog?, heslo, význam slova, co znamená, formulace, vysvětlení, Filolog, synonymum, věda, přesný výraz, význam pojmu, kdo to je

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Filolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Filolog? Kdo to byl Filolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filolog? Definice pojmu Filolog se nachází v kategorii věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než věda.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.