Kdo je to?
Kdo je to, byl Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filolog? Lidé, věda

Kdo je to Filolog?

Co znamená a jaký je význam slova Filolog?

Filolog je vědec, který zkoumá a analyzuje určitý jazyk, literární díla v něm napsaná a přihlíží ke kulturnímu a historickému kontextu. Může se zabývat studiem původu slov, strukturou a vývojem konkrétního jazyka.Kdo je to, byl Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Filolog? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Root? Znáte pojem Přirozené číslo? Vzpomněli byste si na význam slova Kickbox? Pamatujete si definici pojmu Harissa?

Klíčová slova: Filolog, přesný význam, význam slova, co je to Filolog?, pojem, termín, definice, kdo je Filolog?, heslo, vysvětlení, informace, co znamená, popis, popis, slovo

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Filolog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Filolog? Kdo to byl Filolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filolog? Definice pojmu Filolog je v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.