Kdo je to?
Kdo je to, byl Kynolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kynolog? Lidé, věda

Kdo je to Kynolog?

Co znamená a jaký je význam slova Kynolog?

Kynolog je odborník studující psy jako živočišný druh, zoolog. Může se však jednat i o nadšence, který psa vidí jako společníka nebo domácího mazlíčka. V tom případě je kynolog chovatel nebo příznivec výcviku či pouhý nadšený majitel, který se výcviku psa věnuje neformálním způsobem.
Označují se tak i ti, kteří se věnují psím sportům. Kynologové se celosvětově sdružují ve federacích a uniích.Kdo je to, byl Kynolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kynolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Kynolog? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Lesní školka? Víte, co je to Polyfázový spánek? Znáte pojem Pupava? Pamatujete si definici pojmu DIČ?

Klíčová slova: Kynolog, přesný význam, popis, wiki, synonymum, přesný výraz, formulace, slovo, termín, co znamená, věda, definice, vysvětlení, kdo je Kynolog?, kdo to je

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Kynolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kynolog? Kdo to byl Kynolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kynolog? Definice pojmu Kynolog je v sekci věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci věda.