Kdo je to?
Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Kdo je to Ornitolog?

Jaký je význam slova Ornitolog? Co to znamená?

Ornitolog je vědec, který se zabývá sledováním a studiem ptáků a jejich způsobu života. Věda pochází z biologie a od pouhého popisování se vyvinula v komplexní proces vědeckého poznání.
Ornitologie se dělí na další disciplíny, například hospodářská a aplikovaná ornitologie se zabývá snížením negativního působení ptačích druhů a využitím druhů prospěšných. Ornitolog se snaží také o zachování ohrožených druhů.Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ornitolog? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem SD karta? Víte, co je to Leukemie? Víte, co je to Mandát? Pamatujete si definici pojmu Monarchie?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, termín, heslo, význam pojmu, definice, slovo, popis, co je to Ornitolog?, přesný výraz, věda, synonymum, formulace, informace, původ slova

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Ornitolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ornitolog? Kdo to byl Ornitolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ornitolog? Definice pojmu Ornitolog je v sekci věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.