Kdo je to?
Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Kdo je to Ornitolog?

Jaký je význam slova Ornitolog? Co to znamená?

Ornitolog je vědec, který se zabývá sledováním a studiem ptáků a jejich způsobu života. Věda pochází z biologie a od pouhého popisování se vyvinula v komplexní proces vědeckého poznání.
Ornitologie se dělí na další disciplíny, například hospodářská a aplikovaná ornitologie se zabývá snížením negativního působení ptačích druhů a využitím druhů prospěšných. Ornitolog se snaží také o zachování ohrožených druhů.Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Zaujalo vás slovo, termín Ornitolog? Potom se podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fabulace? Znáte pojem Člunkový běh? Vzpomněli byste si na význam slova Silová elektřina? Pamatujete si definici pojmu Registrační pokladna?

Klíčová slova: pojem, popis, přesný výraz, informace, synonymum, popis, přesný význam, původ slova, etymologie, význam slova, vysvětlení, wiki, význam, význam pojmu, definice

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ornitolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ornitolog? Kdo to byl Ornitolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ornitolog? Definice pojmu Ornitolog patří do sekce věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Ornitolog i v jiné sekci než v věda.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.