Kdo je to?
Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Kdo je to Paleontolog?

Co znamená a jaký je význam slova Paleontolog?

Paleontolog je vědec zaměřující se na život v dávno minulých období vývoje Země, který zkoumá z geologického hlediska. Svá studia opírá o pozůstatky rostlin a živočichů, které se zachovaly v horninách a dalších geologických materiálech.
Paleontolog musí být také alespoň zčásti botanikem, biologem i ekologem, protože studuje změny ekosystémů na základě klimatu i geografie.Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Definici slova Paleontolog můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Rýma? Pamatujete si definici pojmu Větný ekvivalent? Pamatujete si definici pojmu Hypertenze? Vzpomněli byste si na význam slova Noční můra?

Klíčová slova: pojem, informace, definice, přesný význam, význam, etymologie, vysvětlení, formulace, kdo je Paleontolog?, kdo to je, význam pojmu, slovo, popis, původ slova, heslo

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Paleontolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Paleontolog? Kdo to byl Paleontolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paleontolog? Definice pojmu Paleontolog patří do sekce věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v věda.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?