Kdo je to?
Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Kdo je to Paleontolog?

Co znamená a jaký je význam slova Paleontolog?

Paleontolog je vědec zaměřující se na život v dávno minulých období vývoje Země, který zkoumá z geologického hlediska. Svá studia opírá o pozůstatky rostlin a živočichů, které se zachovaly v horninách a dalších geologických materiálech.
Paleontolog musí být také alespoň zčásti botanikem, biologem i ekologem, protože studuje změny ekosystémů na základě klimatu i geografie.Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Paleontolog sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Entuziasmus? Znáte pojem Nordic walking? Vzpomněli byste si na význam slova Štěstí? Pamatujete si definici pojmu Progresivní daň?

Klíčová slova: formulace, etymologie, heslo, kdo to je, význam slova, význam pojmu, kdo je Paleontolog?, vysvětlení, Paleontolog, význam, co je to Paleontolog?, věda, popis, definice, slovo

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Paleontolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Paleontolog? Kdo to byl Paleontolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paleontolog? Definice pojmu Paleontolog se nachází v kategorii věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Paleontolog hledat i v jiných kategoriích (než věda).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?