Kdo je to?
Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Kdo je to Paleontolog?

Co znamená a jaký je význam slova Paleontolog?

Paleontolog je vědec zaměřující se na život v dávno minulých období vývoje Země, který zkoumá z geologického hlediska. Svá studia opírá o pozůstatky rostlin a živočichů, které se zachovaly v horninách a dalších geologických materiálech.
Paleontolog musí být také alespoň zčásti botanikem, biologem i ekologem, protože studuje změny ekosystémů na základě klimatu i geografie.Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Paleontolog? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Entuziasmus? Znáte pojem Nordic walking? Vzpomněli byste si na význam slova Štěstí? Pamatujete si definici pojmu Progresivní daň?

Klíčová slova: termín, slovo, význam, vysvětlení, význam pojmu, přesný význam, wiki, definice, informace, co znamená, popis, pojem, přesný výraz, kdo je Paleontolog?, co je to Paleontolog?

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Paleontolog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Paleontolog? Kdo to byl Paleontolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paleontolog? Definice pojmu Paleontolog je v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Paleontolog i v jiné kategorii než v věda.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?