Kdo je to?
Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Kdo je to Paleontolog?

Co znamená a jaký je význam slova Paleontolog?

Paleontolog je vědec zaměřující se na život v dávno minulých období vývoje Země, který zkoumá z geologického hlediska. Svá studia opírá o pozůstatky rostlin a živočichů, které se zachovaly v horninách a dalších geologických materiálech.
Paleontolog musí být také alespoň zčásti botanikem, biologem i ekologem, protože studuje změny ekosystémů na základě klimatu i geografie.Kdo je to, byl Paleontolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paleontolog? Lidé, věda

Tento text (Paleontolog) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Rýma? Vzpomněli byste si na význam slova Světadíl? Pamatujete si definici pojmu Hypertenze? Znáte pojem Úvěr?

Klíčová slova: věda, popis, vysvětlení, význam pojmu, kdo to je, popis, význam, formulace, etymologie, pojem, termín, přesný výraz, informace, přesný význam, synonymum

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Paleontolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Paleontolog? Kdo to byl Paleontolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paleontolog? Definice pojmu Paleontolog je v sekci věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než věda).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?