Kdo je to?
Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Kdo je to Prognostik?

Co znamená a jaký je význam slova Prognostik?

Prognostik je osoba většinou s vysokoškolským vzděláním, která vytváří prognózy. Bývá absolventem studia ekonomie, sociologie, politologie geografie nebo podobného zaměření. Prognostikem vytvořené předpovědi se týkají hospodářství, sociologie nebo politiky.
Jedná se o systematické zpracování současných informací a hypotézu dalšího vývoje.Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Tento text (Prognostik) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Longboard? Vzpomněli byste si na význam slova Remarketing? Pamatujete si definici pojmu Karma? Znáte pojem Reddit?

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, co znamená, přesný význam, definice, informace, heslo, pojem, synonymum, Prognostik, význam, přesný výraz, věda, co je to Prognostik?, kdo je Prognostik?

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Prognostik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Prognostik? Kdo to byl Prognostik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prognostik? Definice pojmu Prognostik je v sekci věda. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.