Kdo je to?
Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Kdo je to Prognostik?

Co znamená a jaký je význam slova Prognostik?

Prognostik je osoba většinou s vysokoškolským vzděláním, která vytváří prognózy. Bývá absolventem studia ekonomie, sociologie, politologie geografie nebo podobného zaměření. Prognostikem vytvořené předpovědi se týkají hospodářství, sociologie nebo politiky.
Jedná se o systematické zpracování současných informací a hypotézu dalšího vývoje.Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Definici slova Prognostik můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pixel? Znáte pojem Meteorit? Vzpomněli byste si na význam slova Noktovizor? Pamatujete si definici pojmu Menstruace?

Klíčová slova: wiki, kdo je Prognostik?, synonymum, etymologie, slovo, popis, vysvětlení, přesný výraz, Prognostik, věda, definice, význam, význam slova, původ slova, význam pojmu

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Prognostik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Prognostik? Kdo to byl Prognostik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prognostik? Definice pojmu Prognostik se nachází v kategorii věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.