Kdo je to?
Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Kdo je to Prognostik?

Co znamená a jaký je význam slova Prognostik?

Prognostik je osoba většinou s vysokoškolským vzděláním, která vytváří prognózy. Bývá absolventem studia ekonomie, sociologie, politologie geografie nebo podobného zaměření. Prognostikem vytvořené předpovědi se týkají hospodářství, sociologie nebo politiky.
Jedná se o systematické zpracování současných informací a hypotézu dalšího vývoje.Kdo je to, byl Prognostik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prognostik? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Prognostik? se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pixel? Znáte pojem Meteorit? Vzpomněli byste si na význam slova Noktovizor? Pamatujete si definici pojmu Menstruace?

Klíčová slova: věda, popis, heslo, popis, definice, pojem, přesný výraz, co je to Prognostik?, význam slova, původ slova, význam pojmu, formulace, synonymum, význam, kdo je Prognostik?

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Prognostik, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Prognostik? Kdo to byl Prognostik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prognostik? Definice pojmu Prognostik je v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Prognostik i v jiné sekci než je kategorie věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.