Kdo je to?
Kdo je to, byl Seismolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seismolog? Lidé, věda

Kdo je to Seismolog?

Jaký je význam slova Seismolog? Co to znamená?

Seismolog je vědec, který se zabývá seismologií. Ta je jedním z oborů geofyziky a zabývá se objasněním historie, účinků a procesů pohybů zemských desek a také složení planety Země.
Nejznámějším zaměřením činnosti seismologa je výzkum a sledování zemětřesení. Seismolog pracuje se seismografem. Ten zapisuje otřesy zemského povrchu, ty pak vědec vyhodnocuje a vyvozuje závěry.Kdo je to, byl Seismolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seismolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Seismolog? se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dron? Znáte pojem Adblue? Vzpomněli byste si na význam slova Empatie? Pamatujete si definici pojmu Hostel?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, věda, kdo to je, význam, co je to Seismolog?, popis, formulace, kdo je Seismolog?, termín, heslo, původ slova, přesný výraz, informace, synonymum

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Seismolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Seismolog? Kdo to byl Seismolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seismolog? Definice pojmu Seismolog je v sekci věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než věda.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.