Kdo je to?
Kdo je to, byl Abstinent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abstinent? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Abstinent?

Co znamená a jaký je význam slova Abstinent?

Abstinent je pojmenování člověka, který si dobrovolně odpírá nějaké požitky. Nejčastěji se s tímto označením lze setkat v souvislosti s odmítáním alkoholických nápojů. Jako abstinent je zde označován člověk, který minimálně dva roky nepožil žádný alkohol.
Abstinovat lze i v jiných oblastech – drogy, sex, masitá strava a podobně. Důvody pro abstinenci mohou být osobní, zdravotní, náboženské, sociální, právní, morální a jiné.Kdo je to, byl Abstinent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abstinent? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Abstinent? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Expozice? Víte, co je to Kodifikace? Znáte pojem Plebiscit? Pamatujete si definici pojmu Saltimbocca?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, Abstinent, co je to Abstinent?, definice, popis, formulace, heslo, význam, kdo to je, pojem, termín, vlastnosti, význam slova, popis

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Abstinent, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Abstinent? Kdo to byl Abstinent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abstinent? Definice pojmu Abstinent je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Abstinent i v jiné sekci než v vlastnosti.