Kdo je to?
Kdo je to, byl Abstinent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abstinent? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Abstinent?

Co znamená a jaký je význam slova Abstinent?

Abstinent je pojmenování člověka, který si dobrovolně odpírá nějaké požitky. Nejčastěji se s tímto označením lze setkat v souvislosti s odmítáním alkoholických nápojů. Jako abstinent je zde označován člověk, který minimálně dva roky nepožil žádný alkohol.
Abstinovat lze i v jiných oblastech – drogy, sex, masitá strava a podobně. Důvody pro abstinenci mohou být osobní, zdravotní, náboženské, sociální, právní, morální a jiné.Kdo je to, byl Abstinent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abstinent? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Abstinent sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Expozice? Pamatujete si definici pojmu Prána? Znáte pojem Plebiscit? Vzpomněli byste si na význam slova Mikroklima?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, definice, význam, wiki, formulace, vysvětlení, vlastnosti, heslo, slovo, popis, kdo je Abstinent?, pojem, Abstinent, synonymum

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Abstinent

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Abstinent? Kdo to byl Abstinent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abstinent? Definice pojmu Abstinent patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Abstinent v jiné sekci než vlastnosti.