Kdo je to?
Kdo je to, byl Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alibista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alibista?

Co znamená a jaký je význam slova Alibista?

Alibista je člověk, který se snaží vyhýbat zodpovědnosti, pokrytec. Alibista se distancuje od určitých skutků, omítá převzít odpovědnost za rozhodnutí nebo čin. Místo aktivního přístupu k věci hledá spíše cestu, jak se zodpovědnosti zbavit.
Je - li po alibistovi požadováno rozhodnutí, které by mohlo být nepopulární nebo by jím něco riskoval, raději ho odloží nebo přenese na někoho jiného. S alibisty se lze často setkat např. v oblasti práva nebo politiky.Kdo je to, byl Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alibista? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Alibista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Emo? Pamatujete si definici pojmu Dobropis? Pamatujete si definici pojmu Syrovátka? Vzpomněli byste si na význam slova Freska?

Klíčová slova: co je to Alibista?, kdo to je, slovo, vlastnosti, Alibista, popis, synonymum, přesný výraz, původ slova, co znamená, pojem, přesný význam, wiki, význam pojmu, význam slova

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Alibista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Alibista? Kdo to byl Alibista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alibista? Definice pojmu Alibista se nachází v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?