Kdo je to?
Kdo je to, byl Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alibista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alibista?

Co znamená a jaký je význam slova Alibista?

Alibista je člověk, který se snaží vyhýbat zodpovědnosti, pokrytec. Alibista se distancuje od určitých skutků, omítá převzít odpovědnost za rozhodnutí nebo čin. Místo aktivního přístupu k věci hledá spíše cestu, jak se zodpovědnosti zbavit.
Je - li po alibistovi požadováno rozhodnutí, které by mohlo být nepopulární nebo by jím něco riskoval, raději ho odloží nebo přenese na někoho jiného. S alibisty se lze často setkat např. v oblasti práva nebo politiky.Kdo je to, byl Alibista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alibista? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Alibista? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Arkýř? Znáte pojem Zaručená mzda? Vzpomněli byste si na význam slova Flash player? Pamatujete si definici pojmu Hypertenze?

Klíčová slova: slovo, pojem, formulace, přesný výraz, význam pojmu, definice, co znamená, kdo to je, etymologie, Alibista, význam, popis, informace, co je to Alibista?, přesný význam

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Alibista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Alibista? Kdo to byl Alibista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alibista? Definice pojmu Alibista je v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?