Kdo je to?
Kdo je to, byl Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Býložravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Býložravec?

Co znamená a jaký je význam slova Býložravec?

Býložravec je označení pro živočicha, který se živí pouze rostlinami nebo jejich částmi. Odborně se býložravec označuje jako herbivor a býložravost herbivorie.
Trávicí soustava býložravců se odlišuje od masožravců délkou a je také složitější, protože v ní žijí další organizmy jako bakterie nebo kvasinky, které napomáhají trávení. Stravu získávají tito živočichové především okusováním nebo spásáním, část býložravců vyžírá v rostlinách chodbičky nebo vysává tekutiny. Pokud dává rostlinné stravě přednost člověk, může být označován jako vegetarián, vegan nebo vitarián.Kdo je to, byl Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Býložravec? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Býložravec s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Slabika? Znáte pojem Studená válka? Znáte pojem Feng shui? Víte, co je to Entizol?

Klíčová slova: informace, původ slova, kdo to je, heslo, význam slova, pojem, význam, synonymum, formulace, popis, termín, význam pojmu, co znamená, vlastnosti, co je to Býložravec?

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Býložravec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Býložravec? Kdo to byl Býložravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Býložravec? Definice pojmu Býložravec se nachází v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Býložravec i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?