Kdo je to?
Kdo je to, byl Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Býložravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Býložravec?

Co znamená a jaký je význam slova Býložravec?

Býložravec je označení pro živočicha, který se živí pouze rostlinami nebo jejich částmi. Odborně se býložravec označuje jako herbivor a býložravost herbivorie.
Trávicí soustava býložravců se odlišuje od masožravců délkou a je také složitější, protože v ní žijí další organizmy jako bakterie nebo kvasinky, které napomáhají trávení. Stravu získávají tito živočichové především okusováním nebo spásáním, část býložravců vyžírá v rostlinách chodbičky nebo vysává tekutiny. Pokud dává rostlinné stravě přednost člověk, může být označován jako vegetarián, vegan nebo vitarián.Kdo je to, byl Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Býložravec? Lidé, vlastnosti

Definici slova Býložravec můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Slabika? Pamatujete si definici pojmu Čtyřúhelník? Znáte pojem Feng shui? Vzpomněli byste si na význam slova Těžiště?

Klíčová slova: popis, popis, význam, definice, Býložravec, význam slova, co je to Býložravec?, vlastnosti, kdo to je, přesný význam, wiki, co znamená, význam pojmu, slovo, původ slova

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Býložravec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Býložravec? Kdo to byl Býložravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Býložravec? Definice pojmu Býložravec patří do sekce vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Býložravec hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?