Kdo je to?
Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egoista?

Jaký je význam slova Egoista? Co to znamená?

Výrazu egoista odpovídá české slovo sobec. Egoista je člověk, který myslí výhradně na sebe a na své zájmy.Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Definici slova Egoista můžete sdílet s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Červená čočka? Znáte pojem Tilápie? Vzpomněli byste si na význam slova Gufero? Pamatujete si definici pojmu Červené maso?

Klíčová slova: co znamená, popis, pojem, popis, význam slova, etymologie, heslo, wiki, vysvětlení, definice, co je to Egoista?, vlastnosti, Egoista, význam, přesný význam

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Egoista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Egoista? Kdo to byl Egoista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egoista? Definice pojmu Egoista se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít pojem, text, definici, dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Egoista v jiné sekci než vlastnosti.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.