Kdo je to?
Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Egoista?

Jaký je význam slova Egoista? Co to znamená?

Výrazu egoista odpovídá české slovo sobec. Egoista je člověk, který myslí výhradně na sebe a na své zájmy.Kdo je to, byl Egoista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Egoista? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Egoista? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Červená čočka? Znáte pojem Tilápie? Vzpomněli byste si na význam slova Gufero? Pamatujete si definici pojmu Červené maso?

Klíčová slova: heslo, formulace, termín, vysvětlení, pojem, Egoista, význam pojmu, definice, wiki, přesný výraz, vlastnosti, význam, informace, původ slova, synonymum

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Egoista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Egoista? Kdo to byl Egoista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Egoista? Definice pojmu Egoista je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Egoista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.