Kdo je to?
Kdo je to, byl Ektomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ektomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Ektomorf?

Jaký je význam slova Ektomorf? Co to znamená?

Ektomorf je jeden ze svalových typů. Má štíhlou a vysokou postavu s úzkými a malými rameny a plochým hrudníkem. Typický pro ektomorfa je rychlý metabolismus, takže příliš nepřibírá na hmotnosti. Tento typ má málo podkožního tuku.
Pokud chce ektomorf navyšovat svalovou hmotu, musí výrazně navýšit energetický příjem a vyhýbat se cvikům vytrvalostního typu. Může jíst i těsně před spaním, protože na váze těžko přibere.Kdo je to, byl Ektomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ektomorf? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Ektomorf? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to All inclusive? Znáte pojem MDF deska? Vzpomněli byste si na význam slova Fašank? Pamatujete si definici pojmu Populismus?

Klíčová slova: Ektomorf, synonymum, význam, vysvětlení, heslo, informace, co znamená, kdo je Ektomorf?, kdo to je, původ slova, etymologie, pojem, termín, popis, definice

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ektomorf

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ektomorf? Kdo to byl Ektomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ektomorf? Definice pojmu Ektomorf je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?