Kdo je to?
Kdo je to, byl Ektomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ektomorf? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Ektomorf?

Jaký je význam slova Ektomorf? Co to znamená?

Ektomorf je jeden ze svalových typů. Má štíhlou a vysokou postavu s úzkými a malými rameny a plochým hrudníkem. Typický pro ektomorfa je rychlý metabolismus, takže příliš nepřibírá na hmotnosti. Tento typ má málo podkožního tuku.
Pokud chce ektomorf navyšovat svalovou hmotu, musí výrazně navýšit energetický příjem a vyhýbat se cvikům vytrvalostního typu. Může jíst i těsně před spaním, protože na váze těžko přibere.Kdo je to, byl Ektomorf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ektomorf? Lidé, vlastnosti

Definici slova Ektomorf můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Pohanka? Pamatujete si definici pojmu Šrotovné? Víte, co je to Kiwano? Vzpomněli byste si na význam slova Pravice?

Klíčová slova: co znamená, popis, wiki, přesný význam, význam slova, kdo to je, Ektomorf, heslo, vysvětlení, popis, synonymum, původ slova, pojem, definice, slovo

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Ektomorf, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ektomorf? Kdo to byl Ektomorf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ektomorf? Definice pojmu Ektomorf se nachází v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?