Kdo je to?
Kdo je to, byl Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filuta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Filuta?

Co znamená a jaký je význam slova Filuta?

Filuta je název pro velmi chytrého člověka, jinak označovaného také jako šibal, lišák, šelma, mazaný jedinec. Této člověk není jen chytrý, ale spíše vychytralý až potměšilý. Svých vlastností zneužívá ke svému prospěchu nebo k výsměchu ostatním.
Jedná se spíše o hovorové označení, označení filuta se často používá s hanlivým nádechem. Filuta je i názvem literárních nebo filmových postav, které mají právě tyto vlastnosti.Kdo je to, byl Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filuta? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Filuta sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bašavel? Znáte pojem Mrtvice? Vzpomněli byste si na význam slova Mikrocefalie? Pamatujete si definici pojmu Hattrick?

Klíčová slova: definice, vlastnosti, etymologie, přesný význam, význam, co znamená, termín, informace, heslo, původ slova, přesný výraz, význam slova, kdo je Filuta?, co je to Filuta?, kdo to je

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filuta

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Filuta? Kdo to byl Filuta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filuta? Definice pojmu Filuta patří do sekce vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, text, definici, například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.