Kdo je to?
Kdo je to, byl Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filuta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Filuta?

Co znamená a jaký je význam slova Filuta?

Filuta je název pro velmi chytrého člověka, jinak označovaného také jako šibal, lišák, šelma, mazaný jedinec. Této člověk není jen chytrý, ale spíše vychytralý až potměšilý. Svých vlastností zneužívá ke svému prospěchu nebo k výsměchu ostatním.
Jedná se spíše o hovorové označení, označení filuta se často používá s hanlivým nádechem. Filuta je i názvem literárních nebo filmových postav, které mají právě tyto vlastnosti.Kdo je to, byl Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filuta? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Filuta s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bašavel? Znáte pojem Mrtvice? Vzpomněli byste si na význam slova Mikrocefalie? Pamatujete si definici pojmu Hattrick?

Klíčová slova: popis, etymologie, heslo, původ slova, přesný význam, význam, přesný výraz, popis, co znamená, formulace, kdo je Filuta?, Filuta, pojem, synonymum, definice

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Filuta, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Filuta? Kdo to byl Filuta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filuta? Definice pojmu Filuta se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.