Kdo je to?
Kdo je to, byl Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filuta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Filuta?

Co znamená a jaký je význam slova Filuta?

Filuta je název pro velmi chytrého člověka, jinak označovaného také jako šibal, lišák, šelma, mazaný jedinec. Této člověk není jen chytrý, ale spíše vychytralý až potměšilý. Svých vlastností zneužívá ke svému prospěchu nebo k výsměchu ostatním.
Jedná se spíše o hovorové označení, označení filuta se často používá s hanlivým nádechem. Filuta je i názvem literárních nebo filmových postav, které mají právě tyto vlastnosti.Kdo je to, byl Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filuta? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Filuta sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to SIPO? Pamatujete si definici pojmu Specifický symbol? Pamatujete si definici pojmu Loftový byt? Vzpomněli byste si na význam slova Movitá věc?

Klíčová slova: etymologie, význam slova, synonymum, popis, význam, formulace, kdo to je, Filuta, definice, slovo, přesný význam, vlastnosti, význam pojmu, přesný výraz, co je to Filuta?

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filuta

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Filuta? Kdo to byl Filuta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filuta? Definice pojmu Filuta patří do sekce vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Filuta i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.