Kdo je to?
Kdo je to, byl Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filuta? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Filuta?

Co znamená a jaký je význam slova Filuta?

Filuta je název pro velmi chytrého člověka, jinak označovaného také jako šibal, lišák, šelma, mazaný jedinec. Této člověk není jen chytrý, ale spíše vychytralý až potměšilý. Svých vlastností zneužívá ke svému prospěchu nebo k výsměchu ostatním.
Jedná se spíše o hovorové označení, označení filuta se často používá s hanlivým nádechem. Filuta je i názvem literárních nebo filmových postav, které mají právě tyto vlastnosti.Kdo je to, byl Filuta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filuta? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Filuta? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to SIPO? Víte, co je to UNICEF? Pamatujete si definici pojmu Loftový byt? Pamatujete si definici pojmu Spála?

Klíčová slova: význam, slovo, přesný výraz, popis, vlastnosti, pojem, význam pojmu, co je to Filuta?, kdo je Filuta?, formulace, informace, synonymum, etymologie, popis, kdo to je

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Filuta, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Filuta? Kdo to byl Filuta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filuta? Definice pojmu Filuta je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.