Kdo je to?
Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Homofob?

Jaký je význam slova Homofob? Co to znamená?

Homofob je člověk, který se obává homosexuálů - vidí v nich např. ohrožení tradičních křeťanských hodnot, jako je rodina, má vůči nim řadu předsudků a často se jedná o fobii z homosexuálů bez zřejmé příčiny.Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Homofob? s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Osobnost? Znáte pojem Gamepad? Vzpomněli byste si na význam slova Pásový opar? Pamatujete si definici pojmu Těžká voda?

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, wiki, přesný význam, termín, popis, Homofob, přesný výraz, kdo to je, synonymum, význam slova, heslo, význam, vlastnosti, pojem

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Homofob

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Homofob? Kdo to byl Homofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homofob? Definice pojmu Homofob je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Homofob hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.