Kdo je to?
Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Homofob?

Jaký je význam slova Homofob? Co to znamená?

Homofob je člověk, který se obává homosexuálů - vidí v nich např. ohrožení tradičních křeťanských hodnot, jako je rodina, má vůči nim řadu předsudků a často se jedná o fobii z homosexuálů bez zřejmé příčiny.Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Homofob? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Osnova? Víte, co je to Fandom? Víte, co je to Solamyl? Pamatujete si definici pojmu Bankovní záruka?

Klíčová slova: kdo je Homofob?, vlastnosti, slovo, popis, vysvětlení, wiki, co znamená, popis, etymologie, termín, význam, heslo, původ slova, Homofob, co je to Homofob?

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Homofob? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Homofob? Kdo to byl Homofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homofob? Definice pojmu Homofob je v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Homofob v jiné sekci než vlastnosti.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.