Kdo je to?
Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Homofob?

Jaký je význam slova Homofob? Co to znamená?

Homofob je člověk, který se obává homosexuálů - vidí v nich např. ohrožení tradičních křeťanských hodnot, jako je rodina, má vůči nim řadu předsudků a často se jedná o fobii z homosexuálů bez zřejmé příčiny.Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Homofob? Potom se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Osobnost? Znáte pojem Gamepad? Vzpomněli byste si na význam slova Pásový opar? Pamatujete si definici pojmu Těžká voda?

Klíčová slova: slovo, původ slova, kdo je Homofob?, význam pojmu, přesný význam, synonymum, pojem, etymologie, význam, popis, kdo to je, co znamená, vysvětlení, termín, co je to Homofob?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Homofob? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Homofob? Kdo to byl Homofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homofob? Definice pojmu Homofob se nachází v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.