Kdo je to?
Kdo je to, byl Idealista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idealista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Idealista?

Jaký je význam slova Idealista? Co to znamená?

Idealista je zastánce filozofického směru idealizmu. Z filozofického hlediska je idealista člověk, který vyznává přesvědčení, že odpovědí na filozofickou otázku, co bylo prvotní, zda duch nebo hmota, je duch. Přemýšlí často o věcech, které nelze nahmatat nebo vidět očima.
Idealista má také specifické vlastnosti, zabývá se tím, co ho zajímá a baví, nesleduje užitek, jaký touto činností získá, a proto je někdy považován za snílka. Je intuitivní a má vysokou emoční inteligenci. Za většinou dějů hledá ušlechtilé příčiny, nebývá příliš praktický a mívá tendenci lidem kolem sebe přisuzovat lepší vlastnosti, než skutečně mají.Kdo je to, byl Idealista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idealista? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Idealista se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Neurologie? Vzpomněli byste si na význam slova Interview? Vzpomněli byste si na význam slova Velký třesk? Znáte pojem Pesar?

Klíčová slova: heslo, wiki, vysvětlení, vlastnosti, popis, původ slova, co je to Idealista?, pojem, přesný výraz, přesný význam, informace, kdo to je, synonymum, etymologie, význam pojmu

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Idealista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Idealista? Kdo to byl Idealista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idealista? Definice pojmu Idealista je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.