Kdo je to?
Kdo je to, byl Idealista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idealista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Idealista?

Jaký je význam slova Idealista? Co to znamená?

Idealista je zastánce filozofického směru idealizmu. Z filozofického hlediska je idealista člověk, který vyznává přesvědčení, že odpovědí na filozofickou otázku, co bylo prvotní, zda duch nebo hmota, je duch. Přemýšlí často o věcech, které nelze nahmatat nebo vidět očima.
Idealista má také specifické vlastnosti, zabývá se tím, co ho zajímá a baví, nesleduje užitek, jaký touto činností získá, a proto je někdy považován za snílka. Je intuitivní a má vysokou emoční inteligenci. Za většinou dějů hledá ušlechtilé příčiny, nebývá příliš praktický a mívá tendenci lidem kolem sebe přisuzovat lepší vlastnosti, než skutečně mají.Kdo je to, byl Idealista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Idealista? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Idealista sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Neurologie? Pamatujete si definici pojmu Velký třesk? Vzpomněli byste si na význam slova Velký třesk? Vzpomněli byste si na význam slova COC list?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, pojem, etymologie, význam pojmu, wiki, synonymum, termín, formulace, Idealista, popis, definice, kdo to je, popis, přesný výraz

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Idealista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Idealista? Kdo to byl Idealista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Idealista? Definice pojmu Idealista se nachází v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.