Kdo je to?
Kdo je to, byl Intelektuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Intelektuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Intelektuál?

Jaký je význam slova Intelektuál? Co to znamená?

Intelektuál je vzdělaný člověk, který se vyjadřuje k veřejným otázkám, za něž ale nenese odpovědnost. Intelektuál je zpravidla příslušníkem inteligence, tj. vzdělané vrstvy společnosti.Kdo je to, byl Intelektuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Intelektuál? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Intelektuál? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu ESP? Víte, co je to Archeologie? Vzpomněli byste si na význam slova Disimulace? Pamatujete si definici pojmu Flattr?

Klíčová slova: pojem, význam slova, wiki, kdo je Intelektuál?, slovo, heslo, termín, význam, co je to Intelektuál?, popis, etymologie, synonymum, co znamená, přesný význam, vlastnosti

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Intelektuál, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Intelektuál? Kdo to byl Intelektuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Intelektuál? Definice pojmu Intelektuál je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Intelektuál i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.