Kdo je to?
Kdo je to, byl Intelektuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Intelektuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Intelektuál?

Jaký je význam slova Intelektuál? Co to znamená?

Intelektuál je vzdělaný člověk, který se vyjadřuje k veřejným otázkám, za něž ale nenese odpovědnost. Intelektuál je zpravidla příslušníkem inteligence, tj. vzdělané vrstvy společnosti.Kdo je to, byl Intelektuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Intelektuál? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Intelektuál sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to ESP? Znáte pojem Florbal? Vzpomněli byste si na význam slova Keramika? Pamatujete si definici pojmu Rýmovník?

Klíčová slova: co znamená, kdo je Intelektuál?, formulace, pojem, etymologie, původ slova, termín, popis, synonymum, co je to Intelektuál?, wiki, kdo to je, popis, přesný význam, slovo

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Intelektuál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Intelektuál? Kdo to byl Intelektuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Intelektuál? Definice pojmu Intelektuál se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Intelektuál i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.