Kdo je to?
Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Metrosexuál?

Jaký je význam slova Metrosexuál? Co to znamená?

Metrosexuál je novodobý pojem. Lidové synonymum zní šampon nebo šampónek. Nejedná se však o kosmetický přípravek, ale o muže, který až přehnaně dbá na svůj vzhled a je schopen používat více kosmetických přípravků než jeho partnerka. Za typického metrosexuála je považován David Beckham, který si například lakoval nehty, což je jinak u mužů poměrně neobvyklé. Nazvat někoho metrosexuálem není úplně výrazem obdivu, spíše to má příchuť posměchu a pohrdání.Kdo je to, byl Metrosexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrosexuál? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Metrosexuál? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fašismus? Znáte pojem Utilita? Vzpomněli byste si na význam slova Synergie? Pamatujete si definici pojmu Didaktika?

Klíčová slova: význam slova, kdo je Metrosexuál?, co je to Metrosexuál?, popis, informace, význam, formulace, význam pojmu, co znamená, etymologie, heslo, Metrosexuál, slovo, definice, vysvětlení

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Metrosexuál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Metrosexuál? Kdo to byl Metrosexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Metrosexuál? Definice pojmu Metrosexuál je v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Metrosexuál hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.