Kdo je to?
Kdo je to, byl Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Polyglot? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Polyglot?

Co znamená a jaký je význam slova Polyglot?

Polyglot je název pro člověka ovládajícího větší množství jazyků. Pokud jedinec ovládá více než šest jazyků, bývá označován jako hyperpolyglot. Jiné pojmenování polyglota je multilingvista.
Někdy může být označení polyglot zavádějící, pokud se jedná o různá nářečí nebo velmi podobné jazyky, kterým se člověk v podstatě nemusí učit. Rozlišují se také další označení – člověk bilingvní hovoří dvěma jazyky, člověk trilingvní ovládá tři řeči.Kdo je to, byl Polyglot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Polyglot? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Polyglot? s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Burleska? Znáte pojem Ionizátor? Vzpomněli byste si na význam slova Exodus? Pamatujete si definici pojmu Korupce?

Klíčová slova: wiki, heslo, vysvětlení, definice, přesný výraz, vlastnosti, popis, termín, formulace, kdo to je, význam pojmu, původ slova, kdo je Polyglot?, pojem, informace

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Polyglot, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Polyglot? Kdo to byl Polyglot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Polyglot? Definice pojmu Polyglot je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Polyglot i jinde než v sekci než v vlastnosti.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.