Kdo je to?
Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Solitér?

Jaký je význam slova Solitér? Co to znamená?

Solitér označuje člověka, který je samotář, individualista, introvert. Nemá příliš v lásce větší skupiny lidí, samota ho netrápí, naopak ji vyhledává, což se extrovertní většině lidí může jevit jako zvláštní až podivínské chování. Slovem solitér můžeme označit také člověka, který je svérázný, "samorost", tj. dělá si věci po svém, způsobem, který ostatní nemusejí vnímat jako standardní.Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Solitér s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Polyp? Znáte pojem Sousloví? Vzpomněli byste si na význam slova Svatý grál? Pamatujete si definici pojmu Život?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, význam slova, Solitér, termín, informace, přesný výraz, původ slova, slovo, pojem, co znamená, přesný význam, etymologie, popis, kdo je Solitér?

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Solitér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Solitér? Kdo to byl Solitér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Solitér? Definice pojmu Solitér je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Solitér i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?