Kdo je to?
Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Šovinista?

Co znamená a jaký je význam slova Šovinista?

Šovinista je člověk, který podléhá šovinismu, tedy vyhrocenému a přehnanému nacionalismu, přesvědčení o nadřazenosti vlastního národa nad jinými. Slovo šovinismus je odvozeno od jména napoleonského granátníka Chauvina z francouzské satirické komedie. V širším smyslu nemusí být šovinista přesvědčen jen o nadřazenosti národa, ale může si totéž myslet třeba také o své rase, pohlaví (mužský šovinismus je přesvědčení, že muži jsou nadřazení ženám) atd.Kdo je to, byl Šovinista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šovinista? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šovinista? s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ovulace? Znáte pojem Adware? Vzpomněli byste si na význam slova Mac adresa? Pamatujete si definici pojmu Prasečí chřipka?

Klíčová slova: Šovinista, vlastnosti, definice, pojem, kdo je Šovinista?, heslo, co je to Šovinista?, termín, popis, popis, synonymum, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, význam

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Šovinista, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šovinista? Kdo to byl Šovinista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šovinista? Definice pojmu Šovinista je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Šovinista i jinde než v sekci než v vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.