Kdo je to?
Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Všežravec?

Jaký je význam slova Všežravec? Co to znamená?

Všežravec neboli omnivor je živočich, který se živí jak rostlinami nebo jejich částmi, tak syrovým nebo tepelně upraveným masem. Typickým příkladem všežravce je člověk nebo primáti, kteří mají již ve svém historickém vývoji ve stravě jak rostlinnou, tak masitou složku. Tento způsob výživy je pro člověka přirozený, většina lidí dodržuje mezi oběma složkami stravy určitou rovnováhu.
Trávicí trakt všežravce je přizpůsoben přijímání i trávení obou druhů potravy. U člověka vývojem došlo k výraznému navýšení masité složky potravy oproti složce rostlinné, což přináší zdravotní problémy.Kdo je to, byl Všežravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Všežravec? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Všežravec? Pak se podělte s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Diskriminace? Znáte pojem Řapík? Vzpomněli byste si na význam slova Whatsapp? Pamatujete si definici pojmu Lyceum?

Klíčová slova: informace, kdo je Všežravec?, heslo, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, Všežravec, wiki, původ slova, formulace, popis, význam slova, popis, význam pojmu, co je to Všežravec?

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Všežravec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Všežravec? Kdo to byl Všežravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Všežravec? Definice pojmu Všežravec je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Všežravec i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?