Kdo je to?
Kdo je to, byl Xenofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xenofob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Xenofob?

Jaký je význam slova Xenofob? Co to znamená?

Xenofob se projevuje nepřátelským chováním ke všemu cizímu. Vůči cizincům, odlišným kulturám, jiným zemím, jejich náboženství a obecně všemu neznámému se xenofob chová se strachem, nepřátelsky, nedůvěřivě a s odporem. Takové chování není typické pouze pro lidi, ale je možné setkat se s ním i ve zvířecí říši. Odpor a strach se mohou vystupňovat až do nenávisti.
Zjednodušeně lze říci, že xenofob se obává cizinců, protože jim nevěří a cítí se jimi ohrožený. Velkou roli zde hrají předsudky různého původu – rasové, náboženské, politické, kulturní, sociální, etnické a další. Xenofobové často nacházejí společná témata s rasisty.Kdo je to, byl Xenofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xenofob? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Xenofob sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cizrna? Znáte pojem Bronchitida? Vzpomněli byste si na význam slova Sudé číslo? Pamatujete si definici pojmu Regrese?

Klíčová slova: etymologie, vlastnosti, formulace, definice, slovo, přesný význam, termín, význam slova, co znamená, pojem, původ slova, vysvětlení, informace, význam pojmu, kdo to je

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Xenofob

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Xenofob? Kdo to byl Xenofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xenofob? Definice pojmu Xenofob patří do sekce vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Xenofob hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.