Kdo je to?
Kdo je to, byl Xenofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xenofob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Xenofob?

Jaký je význam slova Xenofob? Co to znamená?

Xenofob se projevuje nepřátelským chováním ke všemu cizímu. Vůči cizincům, odlišným kulturám, jiným zemím, jejich náboženství a obecně všemu neznámému se xenofob chová se strachem, nepřátelsky, nedůvěřivě a s odporem. Takové chování není typické pouze pro lidi, ale je možné setkat se s ním i ve zvířecí říši. Odpor a strach se mohou vystupňovat až do nenávisti.
Zjednodušeně lze říci, že xenofob se obává cizinců, protože jim nevěří a cítí se jimi ohrožený. Velkou roli zde hrají předsudky různého původu – rasové, náboženské, politické, kulturní, sociální, etnické a další. Xenofobové často nacházejí společná témata s rasisty.Kdo je to, byl Xenofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xenofob? Lidé, vlastnosti

Tento text (Xenofob) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cizrna? Znáte pojem Bronchitida? Vzpomněli byste si na význam slova Sudé číslo? Pamatujete si definici pojmu Regrese?

Klíčová slova: formulace, popis, význam pojmu, synonymum, etymologie, slovo, vysvětlení, termín, původ slova, wiki, co je to Xenofob?, kdo je Xenofob?, Xenofob, vlastnosti, kdo to je

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Xenofob, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Xenofob? Kdo to byl Xenofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xenofob? Definice pojmu Xenofob je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Xenofob i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.