Kdo je to?
Kdo je to, byl Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kamarád? Lidé, vztahy

Kdo je to Kamarád?

Jaký je význam slova Kamarád? Co to znamená?

Kamarád znamená společník, přítel, někdo, s kým člověka pojí přátelský vztah. Pojem označuje člověka blízkého, se kterým ochotně trávíte čas, máte ho rádi. Jedná se o dobrovolný vztah mezi jedinci stejného i různého pohlaví a věku, nebývá sexuální povahy. Kamarád může být označován také jako přítel.
V kamarádském vztahu není vyžadována dokonalost, kamarádství lze založit například na společných zájmech a porozumění. Osoby v kamarádském vztahu jsou pro sebe navzájem schopné nezištně něco vykonat či obětovat a za svou pomoc nevyžadují ani protislužby, ani oplácení. Kamarádi o sobě vědí i to, co nikomu jinému nesdělují a v případě problémů se podporují.Kdo je to, byl Kamarád? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kamarád? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Kamarád? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Firewall? Víte, co je to Patio? Víte, co je to Demagogie? Pamatujete si definici pojmu Folikul?

Klíčová slova: vztahy, formulace, vysvětlení, význam, wiki, definice, popis, přesný výraz, přesný význam, kdo to je, původ slova, kdo je Kamarád?, informace, pojem, popis

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Kamarád? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kamarád? Kdo to byl Kamarád? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kamarád? Definice pojmu Kamarád je v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kamarád i jinde než v sekci než v vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.