Kdo je to?
Kdo je to, byl Macecha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Macecha? Lidé, vztahy

Kdo je to Macecha?

Co znamená a jaký je význam slova Macecha?

Macecha je nevlastní matka, manželka nebo partnerka otce.Kdo je to, byl Macecha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Macecha? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Macecha? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Polenta? Víte, co je to Prokura? Znáte pojem Bujón? Pamatujete si definici pojmu Arkýř?

Klíčová slova: termín, wiki, význam pojmu, původ slova, kdo je Macecha?, synonymum, kdo to je, informace, význam slova, definice, slovo, etymologie, vysvětlení, popis, formulace

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Macecha? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Macecha? Kdo to byl Macecha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Macecha? Definice pojmu Macecha je v sekci vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Macecha i v jiné sekci než je kategorie vztahy.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?