Kdo je to?
Kdo je to, byl Macecha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Macecha? Lidé, vztahy

Kdo je to Macecha?

Co znamená a jaký je význam slova Macecha?

Macecha je nevlastní matka, manželka nebo partnerka otce.Kdo je to, byl Macecha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Macecha? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Macecha s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Štědrovka? Znáte pojem Vízum? Vzpomněli byste si na význam slova Kaizen? Pamatujete si definici pojmu Portfolio?

Klíčová slova: wiki, termín, formulace, synonymum, co je to Macecha?, význam, přesný význam, kdo to je, kdo je Macecha?, informace, heslo, pojem, vztahy, Macecha, vysvětlení

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Macecha, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Macecha? Kdo to byl Macecha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Macecha? Definice pojmu Macecha se nachází v sekci vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Macecha v jiné sekci než vztahy.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?