Kdo je to?
Kdo je to, byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Nevlastní sourozenec?

Jaký je význam slova Nevlastní sourozenec? Co to znamená?

Nevlastní sourozenec je osoba, která nemá s ostatními sourozenci společného ani jednoho rodiče – otec jednoho dítěte se oženil s matkou druhého dítěte. Nesprávně bývá jako nevlastní sourozenec označován i ten, který má jednoho rodiče společného – matku nebo otce.
Sourozenci, kteří mají společného jen jednoho biologického rodiče, mají být označování jako sourozenci polorodí, nikoli nevlastní.Kdo je to, byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Nevlastní sourozenec? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Curling? Znáte pojem Psychohygiena? Vzpomněli byste si na význam slova Zdraví? Pamatujete si definici pojmu Mumio?

Klíčová slova: heslo, význam, wiki, popis, význam pojmu, definice, synonymum, přesný význam, vztahy, termín, etymologie, kdo to je, co je to Nevlastní sourozenec?, původ slova, Nevlastní sourozenec

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Nevlastní sourozenec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nevlastní sourozenec? Kdo to byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevlastní sourozenec? Definice pojmu Nevlastní sourozenec je v sekci vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vztahy.

Znáte pojem plugin nebo chipset?