Kdo je to?
Kdo je to, byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Kdo je to Nevlastní sourozenec?

Jaký je význam slova Nevlastní sourozenec? Co to znamená?

Nevlastní sourozenec je osoba, která nemá s ostatními sourozenci společného ani jednoho rodiče – otec jednoho dítěte se oženil s matkou druhého dítěte. Nesprávně bývá jako nevlastní sourozenec označován i ten, který má jednoho rodiče společného – matku nebo otce.
Sourozenci, kteří mají společného jen jednoho biologického rodiče, mají být označování jako sourozenci polorodí, nikoli nevlastní.Kdo je to, byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nevlastní sourozenec? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nevlastní sourozenec s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kebab? Znáte pojem Účtenková loterie? Vzpomněli byste si na význam slova Krokant? Víte, co je to Epidemie?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, Nevlastní sourozenec, vztahy, vysvětlení, význam, význam slova, přesný význam, přesný výraz, popis, původ slova, heslo, formulace, kdo je Nevlastní sourozenec?, etymologie

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Nevlastní sourozenec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nevlastní sourozenec? Kdo to byl Nevlastní sourozenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevlastní sourozenec? Definice pojmu Nevlastní sourozenec se nachází v sekci vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vztahy.

Znáte pojem plugin nebo chipset?