Kdo je to?
Kdo je to, byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rodinný příslušník? Lidé, vztahy

Kdo je to Rodinný příslušník?

Co znamená a jaký je význam slova Rodinný příslušník?

Rodinný příslušník je označení pro člověka, který má příbuzenskou vazbu na ostatní členy rodiny. Může se jednat o pokrevní příbuzenství (např. prarodiče - rodiče - děti), nebo o nepokrevní příbuzné, kde je příbuzenský vztah vytvořen díky sňatku (snacha - tchyně, zeť - tchán, švagr apod.)Kdo je to, byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rodinný příslušník? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Rodinný příslušník? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Marže? Znáte pojem Pacht? Vzpomněli byste si na význam slova Estragon? Pamatujete si definici pojmu Referát?

Klíčová slova: význam, vztahy, co znamená, wiki, pojem, kdo je Rodinný příslušník?, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, popis, termín, synonymum, formulace, kdo to je, informace

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rodinný příslušník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rodinný příslušník? Kdo to byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rodinný příslušník? Definice pojmu Rodinný příslušník je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Rodinný příslušník i v jiné sekci než je kategorie vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.