Kdo je to?
Kdo je to, byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rodinný příslušník? Lidé, vztahy

Kdo je to Rodinný příslušník?

Co znamená a jaký je význam slova Rodinný příslušník?

Rodinný příslušník je označení pro člověka, který má příbuzenskou vazbu na ostatní členy rodiny. Může se jednat o pokrevní příbuzenství (např. prarodiče - rodiče - děti), nebo o nepokrevní příbuzné, kde je příbuzenský vztah vytvořen díky sňatku (snacha - tchyně, zeť - tchán, švagr apod.)Kdo je to, byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rodinný příslušník? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rodinný příslušník sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Marže? Znáte pojem Pacht? Vzpomněli byste si na význam slova Estragon? Pamatujete si definici pojmu Referát?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, vysvětlení, informace, pojem, etymologie, přesný význam, slovo, původ slova, popis, co je to Rodinný příslušník?, synonymum, heslo, Rodinný příslušník, definice

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Rodinný příslušník, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rodinný příslušník? Kdo to byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rodinný příslušník? Definice pojmu Rodinný příslušník se nachází v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.