Kdo je to?
Kdo je to, byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rodinný příslušník? Lidé, vztahy

Kdo je to Rodinný příslušník?

Co znamená a jaký je význam slova Rodinný příslušník?

Rodinný příslušník je označení pro člověka, který má příbuzenskou vazbu na ostatní členy rodiny. Může se jednat o pokrevní příbuzenství (např. prarodiče - rodiče - děti), nebo o nepokrevní příbuzné, kde je příbuzenský vztah vytvořen díky sňatku (snacha - tchyně, zeť - tchán, švagr apod.)Kdo je to, byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rodinný příslušník? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rodinný příslušník s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Marže? Znáte pojem Pacht? Vzpomněli byste si na význam slova Estragon? Pamatujete si definici pojmu Referát?

Klíčová slova: heslo, popis, význam, kdo to je, kdo je Rodinný příslušník?, termín, etymologie, Rodinný příslušník, definice, pojem, původ slova, vztahy, přesný význam, přesný výraz, synonymum

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Rodinný příslušník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rodinný příslušník? Kdo to byl Rodinný příslušník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rodinný příslušník? Definice pojmu Rodinný příslušník se nachází v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.