Kdo je to?
Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirota?

Jaký je význam slova Sirota? Co to znamená?

Sirota je pojmenování dítěte ženského pohlaví, kterému zemřeli jak otec, tak matka. Často se se tak nazývali i chlapci. Termín se již příliš nepoužívá, pro děti bez obou rodičů se častěji užívá pojmenování sirotek.
Nejvíce sirot se vyskytovalo v období válečném. O siroty pečovala společnost již v dávné historii, ovšem na různé úrovni. Byla jim zajišťována určitá pomoc a ochrana, protože se jednalo o nejslabší členy společnosti.Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sirota s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Canisterapie? Znáte pojem Apokalypsa? Vzpomněli byste si na význam slova Login? Pamatujete si definici pojmu XBox?

Klíčová slova: etymologie, wiki, co znamená, vztahy, slovo, pojem, Sirota, formulace, původ slova, popis, přesný výraz, termín, kdo je Sirota?, přesný význam, význam pojmu

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sirota

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sirota? Kdo to byl Sirota? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirota? Definice pojmu Sirota patří do sekce vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?