Kdo je to?
Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirota?

Jaký je význam slova Sirota? Co to znamená?

Sirota je pojmenování dítěte ženského pohlaví, kterému zemřeli jak otec, tak matka. Často se se tak nazývali i chlapci. Termín se již příliš nepoužívá, pro děti bez obou rodičů se častěji užívá pojmenování sirotek.
Nejvíce sirot se vyskytovalo v období válečném. O siroty pečovala společnost již v dávné historii, ovšem na různé úrovni. Byla jim zajišťována určitá pomoc a ochrana, protože se jednalo o nejslabší členy společnosti.Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Sirota? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Canisterapie? Znáte pojem Apokalypsa? Vzpomněli byste si na význam slova Login? Pamatujete si definici pojmu XBox?

Klíčová slova: informace, heslo, kdo to je, vztahy, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, popis, etymologie, definice, wiki, původ slova, slovo, Sirota, kdo je Sirota?

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Sirota, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sirota? Kdo to byl Sirota? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirota? Definice pojmu Sirota je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Sirota i v jiné kategorii než je sekce vztahy.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?