Kdo je to?
Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirota?

Jaký je význam slova Sirota? Co to znamená?

Sirota je pojmenování dítěte ženského pohlaví, kterému zemřeli jak otec, tak matka. Často se se tak nazývali i chlapci. Termín se již příliš nepoužívá, pro děti bez obou rodičů se častěji užívá pojmenování sirotek.
Nejvíce sirot se vyskytovalo v období válečném. O siroty pečovala společnost již v dávné historii, ovšem na různé úrovni. Byla jim zajišťována určitá pomoc a ochrana, protože se jednalo o nejslabší členy společnosti.Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Sirota s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Canisterapie? Znáte pojem Apokalypsa? Vzpomněli byste si na význam slova Login? Pamatujete si definici pojmu XBox?

Klíčová slova: wiki, kdo je Sirota?, původ slova, popis, význam, pojem, kdo to je, co znamená, informace, etymologie, slovo, přesný výraz, přesný význam, termín, formulace

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Sirota? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sirota? Kdo to byl Sirota? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirota? Definice pojmu Sirota je v sekci vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vztahy.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?