Kdo je to?
Kdo je to, byl Švagr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagr? Lidé, vztahy

Kdo je to Švagr?

Co znamená a jaký je význam slova Švagr?

Švagr je označení pro příbuzenský vztah - švagr je bratr manžela nebo manželky. Ženským protějškem švagra je švagrová.Kdo je to, byl Švagr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagr? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Švagr sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mascarpone? Pamatujete si definici pojmu Etika? Znáte pojem Bigamie? Vzpomněli byste si na význam slova Abstrakt?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, definice, Švagr, synonymum, heslo, popis, význam slova, přesný význam, kdo je Švagr?, etymologie, termín, kdo to je, význam, pojem

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Švagr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Švagr? Kdo to byl Švagr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švagr? Definice pojmu Švagr patří do sekce vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín Švagr i v jiné kategorii než v vztahy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.