Kdo je to?
Kdo je to, byl Švagr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagr? Lidé, vztahy

Kdo je to Švagr?

Co znamená a jaký je význam slova Švagr?

Švagr je označení pro příbuzenský vztah - švagr je bratr manžela nebo manželky. Ženským protějškem švagra je švagrová.Kdo je to, byl Švagr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagr? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Švagr? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mascarpone? Víte, co je to Kuperóza? Znáte pojem Bigamie? Pamatujete si definici pojmu Ego?

Klíčová slova: pojem, co znamená, synonymum, termín, etymologie, přesný význam, slovo, význam, přesný výraz, definice, popis, popis, Švagr, vysvětlení, heslo

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Švagr, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Švagr? Kdo to byl Švagr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švagr? Definice pojmu Švagr je v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vztahy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.