Kdo je to?
Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, vztahy

Kdo je to Teta?

Co znamená a jaký je význam slova Teta?

Teta je označení pro sestru otce nebo matky a také pro manželku či družku matčina nebo otcova bratra. Z důvodu zjednodušení tak často říkají děti i dalším starším ženským příbuzným, kamarádkám rodičů apod. V minulosti se slovem teta nazývaly pouze sestry otce nebo matky. Žena otcova bratra byla stryna a matčina bratra ujčina.Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Teta s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rozvaha? Znáte pojem Power bank? Vzpomněli byste si na význam slova Úrok? Pamatujete si definici pojmu Endokrinologie?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, vysvětlení, Teta, definice, pojem, etymologie, heslo, formulace, kdo je Teta?, vztahy, informace, wiki, přesný význam, co je to Teta?

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Teta

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Teta? Kdo to byl Teta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teta? Definice pojmu Teta patří do sekce vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Teta i v jiné sekci než v vztahy.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.